| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Východní Slovensko

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 58  [Dalších 28 >>]
janka22 71109
16.11.2007 14:40:22
ak tu niekto chodi nech sa ozve ja som z vychodneho sk zo svidnika momentálne už v Plzni-22 rokov ,dve deti
valikaa 64100
25.4.2007 14:09:14
tu to teda fakt velmi neide,neviem či preto,že je nás východniarok málo alebo?....Haloooo je tu niekto?
siga 30150
24.1.2007 20:09:00
POzeram, ze to tu teda poriadne zamrzlo... Chodi sem niekto aj z Michaloviec? Ja tam sice uz 3 roky nebyvam, ale je to rodne city... Teraz som v Beroune... Tak zdravim vychod a nech to tu ozije...
Romča+V.6/03+L.5/08 9569
3.10.2006 13:33:45
Ahojky, nejste někdo z města Žarnovica??? nebo tam někoho neznáte??? Hledám kamarádku Mirku.
Hannule+Madla 5.11.04 18089
19.5.2006 23:48:22
Ahoj,
není tu někdo ze Spišské N.V.?? Mám kamarádku, co se tam v březnu přestěhovala a hledá nějakou maminu na pokec :-)
Tara zelená 3598
17.6.2005 17:33:52
Ahoj holky, sorry, že sem lezu, ale potřebuji odpověď na jednu otázku. Za jakých podmínek je možné se nechat na Slovensku sterilizovat? U nás v ČR jsou totiž stále předpotopní zákony, sterilizace po 4 dětech, nebo po 3 dětech a 35. roce života. Případně ze zdravotních důvodů. Já jsem zdravá, mám 2 děti, další nechci, takže u nás mám smůlu :( Ale klidně bych si zajela na Slovensko (navíc se mi tam líbí :)) prosím poraďte, klidně na mejla. Díky!!!
Mates
  • 
28.5.2005 5:37:51
na Rodině dnes brouzdám poprvé, ale na dvouletou diskusi v tak velkém regionu je to hodně smutné - nejvíc ten pohled Zuzky na nás z Čech, byď těch z Krumlova - je fakt že tohle město je tak trochu zlatokopecké (už svou polohou a věhlasem), ale snad i tam se najdou lidé méně zištní se zdravou duší a tváří - právě do tohoto malebného městečka se nám před lety odstěhovali bývalí sousedé, bývalou kamarádku mám i z Pardubic a už něaký ten pátek se chystám poslat zprávičku i známým do Košic (snad se někdy povede oplatit návštěvu) - vím, že to tam nemáte 2x veselé - vůbec uživit rodinu, natož se snažit o něakou "životní úroveň" a tím spíše Vám na Slovensku držíme pěsti :o)
Andyk
  • 
12.5.2005 16:48:00
Ahojky Vychodniarky,
nejsem sice od Vas,ale z Cech,Nas tatka se k nam na sever,do hor nejak zatoulal a ted se ho ne a ne zbavit :o)Kazdorocne cestujeme za babkou a dedkom na "Slovac",trochu je poveselit jejich vnuckou.Za mesic vsetko narucame do motora a idzeme domov.Studujete nekdo na Technice v Liberci?
zuzka-meduzka
  • 
22.2.2005 21:25:22
Ahoj Viliama,
po dlhej dobe som sem nakukla a som rada že prispievaš. Už dlho sme si nepísali. Čo plávanie? Darí sa?
S tými ľuďmi v Čechách je to asi ako na SK všade sú taký a onaký. Ja bývam v Krumlove a musím povedať že týto ľudia mi veľmi nesedia. Vadí mi ich schopnosť baviť sa s tebou len keď od teba niečo potrebujú. Ak chceš niečo ty od nich tak sa priprav že to bude niečo stáť. Pomoc typu-pomožem pretože to potrebuješ tu nefunguje a keď im poslúžiš, tak ahoj a už sa nepoznáme. Táto oblasť je plná tzv. rýchlozbohatlíkov - t.j. včera sedlák dnes boháč a podľa toho sa aj chovajú. No možno som málo objektívna ale v Pardub. mám brata a vždy sa tam veľmi teším, hlavne na ľudí. Sú zkrátka iný.
Osprevedlňujem sa za gramatiku ale devat rokov urobí svoje. Teraz ešte musím na skúšku z ČJ aby som mohla učiť v škole.
Asi pred rokom sa tu prisťahovali manželia s Košic ( Pradeniakovi ). Sú fajn práve sa im narodila druhá dcéra a sú tu spokojný. No my sa chystáme spať.
Zdravím Košice ja som študovala v Prešove na PG.

Zuzka
viliama 17182
7.2.2005 23:40:13
Ahoj,
no neviem kedy presne postavili spiev. fontanu, ale ked som tam bola, tak tam uz stala a myslim, ze tam stala davnejsie - z Ke som odisla v 2001, takze to nie az tak davno :-)). Ale docitala som sa prave na nete, ze sa po rekonstrukcii Hl. ul. objavila v r. 1994-95. Zaujalo ma to, tak som si to vyhladala :))).
Mne sa tu naozaj paci, Pardubice su velmi peknym mesteckom s krasnym historickym namestim. Zda sa mi, ze v Cechach sa ovela viac staraju o historicke pamiatky nez na Slovensku. Je to skoda, ze take krasne pamiatky, ake su na Slovensku, sa rozpadaju :-(.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 58  [Dalších 28 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.