| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dění na Rodině

  (?)
 Názory 110 z 97416  [Dalších 97406 >>]
St. Marie 133445
11.6.2024 11:58:28
Ahoj, Slečno :-)
TaJ 81121
11.6.2024 11:45:54
Tak já myslím, že se tu měníme v průběhu času všechny, to snad ani jinak nejde, vždyť člověka změní přibývající roky, životní zkušenosti, odrůstající děti... někdo se změní třeba víc, někdo míň...a taky samozřejmě sem nikdo nepíše úplně všechno... vzhledem k tomu, že je to veřejný server a ne soukromá skupina, tak si každý asi rozmýšlí, co sem napíše a co ne a to podle mě pak dělá ten efekt, že to tu působí pořád stejné...
Slečna Marplová 23936
11.6.2024 10:09:00
Rodina je snad beze změn, co jsem ji objevila. Tak nějak počítám, že to bude dobře dvacet let. Byly doby, že jsem tu byla furt, teď sem zajdu jednou za rok si počíst, mnohdy nic nepřispěji. Já jsem úplně jiná a úplně jinde a Rodina.cz je prostě konstantní neměnná mumie z pravěku :-D
Ahoj známé Nicky! Zdravím Vás.
Ropucha + 2 120300
10.6.2024 20:03:48
"Okolo sebe vidím lidi, kteří se nějak zasekli v období, kdy jim bylo dobře, třeba v 90. letech a dál už ty změny přijímají neochotně, drží se třeba i tehdejší módy."

Drypetis, je to tak.
Vnímám to jako mentální stáří, kdy člověk už nemá kapacitu (nebo je prostě líný) někam směřovat, něco nového objevovat, někam se posouvat.
Někoho to postihne už v relativně mladém věku.
A někdo si naopak do vysokého věku udrží zvědavost, zvídavost, chuť držet krok s dobou.
Agatha Ch. 135518
10.6.2024 7:45:56
No a všechno je úplně jinak. Jsem šťastně single, srazy nemusím, wellness mě neláká, natož vlastní... ale ta chvíli letím na přijímačky.
Anadar 27930
10.6.2024 6:00:02
Jsem na Rodině fakt dlouho. Objevila jsem ji ještě před rokem 2000. Myslím si, že ačkoli do ní spousta lidí šije,je to platforma slušných lidí, kteří sice debatují vášnivě,ale v mezích slušnosti. Vždycky se to objevují zajímavá témata, kolikrát se vyvine dlouhá diskuse s takovou pestrostí nazorů,že by nám mohly jiné platformy závidět.
Že se z mladých matek staly postupem času babičky,je dáno během času. Ale i babičky patří do Rodiny,ne?
TaJ 81121
10.6.2024 2:07:07
Rodinová, moje mamka třeba bydlí ve stejném bytě už 45 let. Stěhovala se v životě jenom jednou, když dostali v jejích 29 letech byt na sídlišti. Do té doby s tátou bydleli s babičkou v bytě, kde mamka vyrůstala od narození.
TaJ 81121
10.6.2024 2:02:08
Inko, já jsem se třeba stěhovala poprvé ve 25 letech do bytu k manželovi a potom ve 30, když jsme se stěhovali z bytu do domečku. A letos v létě to bude už 20 let, co tu bydlíme. Jinak těch 10 let uteklo strašně rychle. Před 10 lety šel syn do první třídy, já poprvé začínala v papírnictví. Syn letos v té samé škole končí, já za tu dobu jednou změnila práci, jinak se asi žádné zásadní změny nestaly, sem tam jsme něco vylepšili, nebo dodělali na domě a na zahradě, manžel má stejnou práci už 25 let, poznali jsme za tu dobu nějaké nové přátele a známé, ale jinak žijeme v podstatě pořád tak nějak stejně. Samozřejmě, že život pořád přináší nějaké drobné změny, ale nic zásadního.
Nástěnné hodiny na Favi.cz - největší výběr
Vážný2 158667
9.6.2024 22:07:45
A pokud neumřel bude zde i příště...
Slonisko 65085
9.6.2024 21:03:30
Mickey, já měla posledních 10 let dost akčních, prodali jsme byt v Praze, koupili barák na vesnici, pustili se do rekonstrukce (ještě není hotová), a já se odstěhovala zpátky do Prahy (tentokrát sama).
Taky jsem v průběhu tě doby úplně změnila obor a začala chodit do práce. A začala a přestala běhat.
Ale na tebe nemám:-)
 Názory 110 z 97416  [Dalších 97406 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.