| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztahy s ex po rozvodu

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4499  [Dalších 4469 >>]
Saamajna 115449
7.6.2024 17:54:42
"Pritel a jeho ex delaji deren saradu, ze je vse v poradku, aby nahodou deti netrpely, a meli Co nejlepsi podminky pro jejich vyvoj. Ja bych do prala slusny vztah mezi mym partnerem a jeho ex, ale to co predvadi oni 2 je pro me az neunosne."

Tak se do te jejich "sarady", jak to nazyvas, nemotej a hledej si jinyho pritele.
~d~
Ja jim fandim, neni to "otec debil"!
Fern 155759
7.6.2024 17:31:41
Jsi uplne mimo a uplne mimo dejovou linku, snupej dal!
Čumča. 160024
7.6.2024 17:16:11
zakladatelko, to, že ty nechceš patchworkové rodičovství, není kdovíjak zásadní, v tomhle hraješ vedlejší roli~d~

pro ty děti je naprosto zásadní, aby jejich rodiče spolu vycházeli
fakt nezvládneš pár minut společenského chování na nějaké akci? pár frází, úsměvů?

a otec dětí se současným partnerem své budoucí ex vychází dobře?

jinak ale ano - psát tvému partnerovi, jak se po něm dětem stýská, je nejspíš manipulace, to ale povolí, to jsou potíže růstu~d~

tato situace není o tobě, nejsi hlavním hybatelem děje - přijmi výzvu~;)
Čumča. 160024
7.6.2024 17:08:11
Fern, jsou na světě chlapi, kteří prostě mají potřeby svých dětí na prvním místě - co na tom nechápeš? Ty děti jsou 5 a 7 let staré, zaslouží si, aby byly pro tátu nejdůležitější... Já tomu chlapovi fandím, má to dobře srovnané~R^

Monika 123907
7.6.2024 17:07:57
No jo,tak má prostě malé děti... Odešel od rodiny kvůli Tobě?
Fern 155759
7.6.2024 16:50:31
Nechce nikoho nezklamat - tak to je scifi.

Ve tvem veku a situaci bych si fakt nechtela kazit rychle utikajici zivot nejako silenou exkou pritele a jeho 2 malymi detmi; fakt je ti toto treba?

Lenka Pražanda 128023
7.6.2024 15:59:01
Souhlas, to se fakt nedá číst.
Ale pochopila jsem hlavní problém, pán chce z ex a next udělat kámošky aby to měl snadné. To je teda kousek ~t~ Nemyslím si, že manželka bude souhlasit, takže není co řešit.
Pro zakladatelku, pán se cítí provinile kvůli rozvodu a chce aby děti trpěly co nejméně a má potřebu trávit s nimi co nejvíc času, což je pochopitelné. Bude pár let trvat, než si to sedne. Možná bude dokonce i pár let trvat než se rozvede, podle toho v jaké jsou fázi.
Čumča. 160024
7.6.2024 15:35:35
zakladatelko, četlas po sobě svůj text?
opravdu jsi nemohla napsat něco srozumitelného?

nemohla bys sem znovu vložit opravenou verzi bez těch překlepů?
tina helclova 160405
7.6.2024 15:05:25
Dekuji za nazor.
Ja, muj pritel, jeho ex a deti bydlime ve stejne vesnici.
Ja mam vlastni byl, on take, v dome , ktery zrekonstruoval s ex bydli nyni jeho ex a deti.
Kazdopadne jsem se asi spatne vyjadrila..nebo jsem nepojmenovala presne muj problem. Pritel by si pral, abychom se vchnichni kamaradili .. samozrejme vim, ze jeho exku z jeho zivota nvymazu, nicmene ani nevidim duvod se s ni stykat. Z dlouhodobeho hlediska to bude asi problem, protoze deti se uz ted ptaji, kdy budeme delat neco spolecne.. tedy i s jeich matkou. jsou maly, rozumim tomu, ale pokud se jejich rodice chovaji tak, jako by se nikdy nerozesly, mam obavu, ze pokud svolim k setkani, priste budou treba chtit, abychom spolecne oslalvili Vanoce.. takze z meho hlediska je lepsi nic takoveho vubec nezacinat.Rozhodla jsem se pro pritele, respektuji samozrejme i to, ze mam deti, ale nikdy jsem nerekla, ANO k jeho byvale zene.

JAK TO RESIT, KDYZ NECHCI PATCHWORK?? Pritel to vi, je to pro nej tezke.. pro me ae taky. chtel by harmonii na vsech frontach.. nechce nikdoho nezklamat.
Janinka a dvě princezny 132403
7.6.2024 13:42:54
S už dospělými dětmi máš můj obdiv že si šla do chlapa, který má tak malé.

Nepíše se nic o bydlení a vzdálenostech, ale pokud spolu nebydlite a děti jsou taky na dojezd a ne ve stejném městě například je varianta práce, přítelkyně, děti, domácnost a můj vlastní život pro toho chlapa opravdu krušná záležitost organizačně a bude to určitě na něčí úkor.

Pokud byste spolu bydleli a i děti byly ve stejném městě dá se ještě udělat to že se po práci sejde s dětmi a s tebou je večer, ale pokud si extra dělá čas na děti a extra na přítelkyni tak uf musí toho mít plné kecky když taky ma asi nějaké povinnosti okolo života
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4499  [Dalších 4469 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.