| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8591  [Dalších 8561 >>]
Velšice 92803
20.2.2024 21:11:05
Inko, opravdu celé hodiny nafukoval. Nevěděla jsem, zda ho zabít, nebo litovat. No, zvládli jsme to a já si zpětně zasloužím cenu za trpělivost ~l~
Sulla 2745
20.2.2024 20:59:59
Se Smartwings? Akorat vodu.
Rodinová 140078
20.2.2024 20:59:37
Jeee, uz to neni o globalnim hladomoru?
Jsem si oddychla~:-D
Gladya, bývalá dasa, 63023
20.2.2024 20:58:19
Fed, u nízkonákladové společnosti si nejsem jistá, delší lety možná hladové nejsou, zkušenost nemám.
Do Dubaje, tedy spíš přes Dubaj, jsem před pár lety několikrát letěla s Emirates, to jídlo v letadle bylo.
sally 3140
20.2.2024 20:44:17
na mě teda na letištích koukali jako na kreténa, že si vezu jídlo a musela jsem to vybalit a procházelo to kontrolou - i věci jako origoš zabalená čokoláda nebo pytlík brambůrků (neotevřený). Myslím, že ty tekutiny se budou vztahovat i na věci typu jogurt.
Já to dost řeším při transatlantických letech, mám bezlepku, takže z nabídky jídla v letadle si ne vždy vyberu. A ne vždy reflektují s jídelníčkem na dietu a ne vždy to jídlo do letadla dorazí. Posledně jsem se málem rozplakala, když bylo na výběr těstoviny s omáčkou nebo kuře na houbách - netušila jsem, že kuře na houbách bude taky s těstovinama... letuška mi pak sehnala salát z business (ovšem s krevetama, tkerý taky nemůžu, ale neměla jsem to srdce jí to říct)... ale mimo jiné mi říkala, ať se nikdy nespoléhám na to, že dostanu jídlo v letadle - že už byla i na dlouhém letu, kdy jim jídlo prostě nepřišlo a neměli nic.
Nicméně místo vaření a chystání bych koupila polotovary - takový ten zatavený sýr, nějaké tyčinky, sušené ovoce atd. Ono i tím čerstvým ovocem - člověk se pokydá, nemá si kde umýt ruce atd... jasně, čerstvé je lepší, zdravější, chutnější - ale pro ten případ, kdy to člověk jí uvězněný v sedadle, si myslím, že tyhle polotovary jsou jednodušší. Ono stejně, jak se sedí v podstatě nehybně, tak to trávení moc nefuguje, člověk toho nepotřebuje tolik.
Podle hodiny odletu (a cen - v Evropě to teda moc reálné není) si dávám teplé jídlo v rámci čekání za kontrolou před odletem.
rekla 105489
20.2.2024 19:32:22
Zajímavé odpovědi - myslela jsem, že na 6 hodinovém letu určitě budou jídlo rozdávat, překvapili jste mě, že ne... Jídlo a vše kolem (popojíždění s vozíkem, obsluhování...) mě alespoň trochu dokáže při mém stresu z lítání rozptýlit...

Jinak my nedávno letěli s Turkish Airlines a ty teda měli výborné jídlo na obou letech (3 a 7hodinový), dokonce nerez příbory...
Dari79 114243
20.2.2024 18:43:14
My vždycky, v rámci all inclusive. Normálně při check-outu si o něj řekneš na recepci... Akorát to pití je třeba holt vypít po cestě autobusem na letišti.
Marta. 149668
20.2.2024 18:27:14
Smartwings během letu nedávají nic k jídlu. V prosinci s nimi letěl manžel na služební cestu do Dubaje. Můžeš si vzít na palubu svoje jídlo nebo si ho tam koupit z jejich nabídky. Manžel také říkal, že u letenek je někde možnost zaplatit si nějaké jídlo dopředu a oni ho pak přinesou.

Kdybyste letěli s Emirates tak tam jídlo dávají.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
20.2.2024 18:03:49
Jako fakt nafukoval? Já myslela, že tak decentně popisuješ, že zvracel.
Velšice 92803
20.2.2024 17:57:17
Modroočko, nic. Jen syn chytl šílenou paniku a ta mu vydržela celý let. Jediné co mu pomáhalo bylo nafukování pytlíku~d~ Vzpomínala jsem tam na Zufi a její strach z lítání. Já se bojím taky, hrozně, ale měla jsem se synem tolik práce, že jsem se skoro přestala bát.~:-D
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 8591  [Dalších 8561 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.