| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 10722  [Dalších 10692 >>]
Mína + 4 102042
18.1.2012 13:33:05
Leníku, tak na jaře, až bude hezky,něco domluvíme nebo i teď někdy, ale to spíš bez dětí, v nějaké útulné, teplé hospůdce:-)

Holky, tak jsem se dostala na FB a stalo se to, čeho jsem se já, jako vyhlášený počítačový analfabet, obávala, vyskákala na mě hromada lidí, že bych je jako měla znát, poznala jsem teda Janču, ale nikoho jinýho~8~
Hlavně se to nesmějí dozvědět děti, že jsem na FB, já jim kvůli tomu pořád nadáváím, věčně u toho vysedávají, zahlcuje jim to maily a teď tam budu i já~e~
Dominik je už vzhůru, tak nemám čas, ale zítra se za váma zkusím podívat přes ten odkaz, co mi poslala Amanda, ale vůbec se v tom nevyznám, zlatá jednoduchá Rodinka:-)
-Leník- 106699
18.1.2012 12:08:55
Míno - taky mám ten pocit, že jsem byla od tebe nejblíž...Klidně se přidám - ráda bych vás poznala osobně~k~
Co se týká moře, tak my už jsme s malým byly (přelom října a listopadu) moc se mu tam líbilo...Byl jak ryba - furt ve vodě - a nechtěl vůbec ven~z~ Takže s jedním prckem vřele doporučuju. (Se dvěma a více už si to pořádně rozmyslím, protože to bylo občas náročné) Letěli jsme letadlem - měla jsem z toho panickou hrůzu jak to malej zvládne - a naštěstí v pohodě - půlku cesty prospal a zbytek si hrál~z~ A na pas bych klidně jela co má - kor do Itálie - po cestě už nekonrolujou, takže pravděpodobnost, že ho budeš muset ukazovat je taky menší - teda pokud jedete autem/busem, ne letadlem - tam kontrolujou.
A Míno k FB - přihlaš se tam klidně jako Beruška Beztečková - je to úplně jedno~y~
Mína + 4 102042
18.1.2012 10:07:17
Holky, to jste moc hodný, že mě tak chcete ~b~
Kdybych mohla na FB jen za váma a nemusela se registrovat, tak to by šlo, musím se na to podívat, ale na tom odkazu, co mě poslala Amando, to po mě chce registraci.

Amando, moc ráda bych se s tebou setkala, ale ani vlastně nevím,kde přesně bydlíš, měla jsem dojem, že nejblíž mě bydlí Leník, tak by se taky mohla připojit.

Verčo, tak jsou kluci s tím chozením na tom podobně, náš Dominik taky začal dělat první krůčky těsně po 13. měsíci.

K moři ještě letos nepojedeme, možná manžel vezme starší děti a pojede s nimi sám, S Dominikem moře plánujeme až příští rok.
Na přelomu února a března jedeme na hory, v létě chceme na týden po Čechách, chtěla bych někam do okolí Strážnice, tam jsme ještě nebyli.
V květnu máme zamluvený víkend v dětském penzionu nedaleko Třeboně , vypadá to super, veliký hřiště venku, herna uvnitř, prostě to je specializovaný na malý děti, není to nejlevnější, ale na ten víkend se to dá, jmenuje se to penzion Bavlnka, Dvory nad Lužnicí, tak na to schválně mrkněte.
Janča+2+5.12. 59987
17.1.2012 20:24:35
my s mořem zatím nevíme.V sobotu jsme se vrátili z hor.
Každopádně by neměl být problém na ten pas vycestovat. Taky jsem to řešila teď na podzim a klidně na něj pojedu znovu, kdybychom náhodou vyjeli k tomu moři, ale spíš to nevidím.

Míno, přesně tak, přihlaš se pod pseudonymem a je to. A choď jenom za náma :D
*riv* + 3 kluci 63918
17.1.2012 18:57:16
Míno, na FB můžeš jít pod nějakým pseudonymem a klidně jen na naši skupinu, aspoň kvůli nám, je to tam mnohem lepší a přehlednější než tady ~b~ škoda že tu není somrující smajlík, minimálně 2 ks bych tady hned nacpala ~:-D
siffonka 106946
17.1.2012 13:56:49
Tak nejmíň zubů z prosinčátek nemá Verči Honzík, ale náš Mareček, a to prosím pouhopouhé 3zoubky, ten čtvrtý se pořád ne a ne proříznout, i když v dásničce prosvítá už dobrej měsíc.~:-D
Amando a Verčo, gratulujeme k chození, a i když jim to zatim moc nejde, tak časem to vypilujou.~;) U nás už se po bytě běhá, vždycky začne přede mnou zdrhat, když ho chci např. přebalit, oblíct, atd., ale jakmile ho obleču na ven, do bundy a tak, tak je v tom pořád ještě takovej nemotornej, takže venku ještě nechodíme, což mě teda vůbec nevadí, stejně tady máme většinou jen břečku a sněhu pomálo.
VerčaP 107196
17.1.2012 13:37:59
ahoj holky, tak jak to tady čtu tak koukám že Honzík má asi nejmíň zubů ~;(( zatím pět~p~ a ještě jsem vám chtěla napsat že malej začíná chodit ~z~ v neděli přešel obývám z jedné strany na druhou a od té doby se stále pokouší, sice je to ještě hodně nejisté ale začíná ~x~ takže ve 13,5 měsících asi chodíme :-):-)
Krakatice 22448
17.1.2012 13:30:20
Jasně, chápu.

Hele, my jsme vlastně sousedky a ještě jsme se neviděly. Mohly bychom se domluvit a někdy se někde sejít, pokud budeš mít čas a chuť:-)
Mína + 4 102042
17.1.2012 12:57:54
Amando, děkuju za pozvání, ale to bych se musela na FB zaregistrovat a o svý averzi vůči týhle sociální síti jsem už psala, ale zase bych si s váma někdy ráda pokecala, musím si to ještě rozmyslet ~;)

Dráček se mi budí, tak se zatím mějte~3~
Krakatice 22448
17.1.2012 12:50:52
Majda si prostě plete pojmy : lezení, klečení, stání a chůze.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 10722  [Dalších 10692 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.