| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti a sport

  (?)
 Názory 110 z 5798  [Dalších 5788 >>]
Kopřiva Dvoudomá 34182
11.6.2024 6:16:16
Achjo.

Syn podobně přišel o nominaci na olympiádu mládeže. Ne chybou, ale kolizí kritérií, kterou krajský svaz vyřešil "po svém".

Byl zklamaný, mluvili jsme o tom, že pravidla výběru mají být transparentní, ale někdy nejsou, a že holt tohle se ve sportu děje.
Agatha Ch. 135518
11.6.2024 1:43:56
Jáj, tohle je velké zklamání... ~n~
Jedině opravdu obejmout, ale jinak nic neříkat, každé slovo teď bolí...
Někdo ti tu poslal odkaz, zkusit se s nimi spojit. A modlit se, aby se třeba i trenérům povedlo chybu napravit.
Trestat teď viníka úplně ztrácí význam, zvlášť když za tím nebyl úmysl.

Bohužel, ve sportu se takové nespravedlivé věci občas dějí a je to obrovský zásah do psychiky. Pokud tohle překoná s tím, že to není konec světa, ohromně jí to posune dál. Ale to jí neříkej. Moje dcerka už si na to přišla, ale on ji v tom hodně pomohl jeden z trenérů, který v klubu působí jako mentální kouč.

Ať to dobře odpadne,
Jerry G. 159407
11.6.2024 1:42:15
Cimbur,

Takovy veci se bohuzel obcas stanou. Ukaz dceri tohle video. Sven Kramer prisel diky chybe trenera o zlatou olympijskou medaily. Stejne je jednim z bejlepsich rychlobruslaru v historii..
https://youtu.be/5QFi9ByGndc?si=xTvlDJLFHFvgiBFM
Monika 123907
10.6.2024 23:27:14
Renko, tohle vypráví (docela až dost často na můj vkus ~;)) můj manžel, že prý proč z něj není chemik - protože učitelka chemie na gymplu zapomněla odeslat jeho pracně vypracovanou chemickou olympiádu nebo ho někam přihlásit nebo něco podobného ... Naštval se na ni a šel studovat na VŠE ~;) Ale je fakt, že já se tomu teď směju, ale pro něj to tehdy bylo asi taky hodně frustrující.
Renka + 3 26652
10.6.2024 23:24:09
To je smutné. Syn podobně přišel o celostátní finále soutěže v AJ, protože ho učitelka přihlásila pozdě a systém už ho nevzal a postoupila náhradnice. Taky jsme si na učitelce nic nevzali, protože je to už starší nemocná paní. Líto mu to bylo taky hodně, ale tohle asi zamrzí víc.
Monika 123907
10.6.2024 23:23:42
Napsat e-mailovou zprávu není vlamování do soukromí - každý si mail přečte, až když chce. Ale samozřejmě, jestli lze věřit trenérovi, že udělá všechno, co je možné udělat, nechala bych to alespoň prozatím na něm, obzvlášť, jestli ty sama se v pravidlech neorientuješ.
Cimbur 64764
10.6.2024 23:17:41
To je ale kontraproduktivní, to řvaní za každou cenu. Osobně se s lidmi řešícími věci primárně konfliktem, setkávám. Nenito dobře pro nikoho. Dcera mě prosí, ať na svaz nepíšu, že je to primárně věc trenéra a on to zítra udělá sám.
Večer jsem psala trenérce, ale jinak se dost zdraham vlamovat se lidem do soukromí mimo obvyklou denní dobu, sama si to dost hlídám. Zítra napíšu trenérovi. Volat je těžké, je učitel.
Monika 123907
10.6.2024 23:13:45
Pole, ale jestli to ten trenér udělal omylem nebo z nějaké neznalosti a nejspíš je z toho taky sám nešťastný - k čemu to pomůže, dělat "bugr"? K nápravě té situace určitě ne a Cimbur dcera zřejmě chce v tom oddíle zůstat ... S trenérem bych řešila, jestli je možné ještě něco dělat, aby se o to zasadil, zkontaktoval oprávněné osoby atd. ... Samozřejmě bych taky asi cítila vůči tomu trenérovi vztek při pohledu na své nešťastné dítě - je to pochopitelná emoce, ale není vždycky praktické ji projevit ...
Pole levandulové 23006
10.6.2024 23:05:34
Sedmi, naprosto souhlasim. A hlavne tim dite uvidi, ze za nim rodic stoji a neboji se ozvat. A to mi prijde do budoucna i dulezitejsi nez to, jestli se ted podari nebo nepodari ji znovu prihlasit.
babi_ 48341
10.6.2024 22:51:24
Jinak teda nám se stalo něco obdobného, ale tam opravdu ten úmysl byl - repretrenérka v rozporu s nominačními pravidly a rozpisem platným před akcí zaregistrovala na ME do týmu místo dcery dívku ze svého klubu. Přišli jsme na to všichni až když je hlásili k nástupu na plac, a fakt s tím nic už dělat nešlo. Naštěstí se jednalo o jednu z více disciplín akce, takže to nebylo úplné vyšachování z bojů, ale pravda je, že v týmové soutěži bylo k medailím nejblíže (a také tedy tím manévrem dcera velmi pravděpodobně přišla o bronz z ME). Také jsem moc nevěděla, jak dceři pomoci, ale aspoň jsme mohly obě oprávněně nadávat na tu trenérku.

EDIT: s odstupem jsme to hodnotily jako velkou lekci do života, že i takové podrazy se dějí, a člověk to musí rozdýchat. Nakonec o moc nešlo - největší škodu si způsobila ta trenérka na své reputaci. V tu chvíli na místě ovšem nic takového říct nešlo ~d~
 Názory 110 z 5798  [Dalších 5788 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.