| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti a sport

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5858  [Dalších 5828 >>]
Buřt 147593
11.6.2024 10:00:54
Sedmi, právník je někdy fakt diagnóza, a víc už k tomu nemám slov.
77kraska 132593
11.6.2024 10:00:48
dite tomu venuje spoustu casu a usili a rodice taky....ten sport se dela pro deti a ne pro trenery
77kraska 132593
11.6.2024 9:59:56
tak bych dite prihlasila do poradnyho profi oddilu....jak jsem to udelala v Praze, kde oddil mel budovu a placeny zamestnance a nikdy se tam nic takoveho nestalo, pokud vim, aspon nam ne

ale uznavam, ze to tak nejde udelat v cele republice
Buřt 147593
11.6.2024 9:53:23
Nevím, sedmi, mě přijde kravina brát si dovolenou a jet na svaz. Trenérovi bys asi neřekla, že je debil, ale obávám se, že by to z tvého jednání bylo dost poznat.

A tvoje řeči o žalobě za nemajetkovou újmu ... ty vogo, uvědomuješ si vůbec, že těch lidí, co jsou ochotni za nic nebo hodně málo ve svým volným čase trénovat děti, je dost málo ? že to je docela řehole ? A ty bys na něj šla s tímhle, to mi přijde šílený.

Drypetis 154924
11.6.2024 9:51:43
Koníčku,
souhlas ~R^
77kraska 132593
11.6.2024 9:50:02
BUrt, vazne myslis, ze nekomu naprimo reknu, ze je debil?

debil jsem rekla jen chlapovi, ktery denne pousti v parku svou dogu na volno, kdyz my ostatni si svoje čivavy a jorkšíry vedeme na voditku, jak se to spravne ma delat
Jerry G. 159407
11.6.2024 9:46:36
Burte, souhlas. Rano bych volala trenerovi, na svaz, na klub a snazila se zapojit svuj netwerk. Deti bych rekla, ze udelam maximum jak to zvratit, ale rozhodne bych pred ditem nevetilovala, ze trener je "debil a nema tam co delat"". Chyby se proste obcas stanou.
Kopřiva Dvoudomá 34182
11.6.2024 9:43:51
Já se biju o věci, který mi dávají smysl.
Tady nejednoznačně nastavili kritéria a bylo jasné, že jednomu dítěti ze tří zůstane v ruce černej petr a nedostane nominaci.

No a byl to kluk z malýho klubu, navíc syn trenéra, a předpokládali, že tenhle trenér nebude loktařit, zatímco ti dva další by to určitě dělali.

Takže ano, příště budou kritéria jednoznačná, to už si vyříkali, nicméně letos olympiádu o to jedno místo nenafouknou a náš tam prostě nebude. A co, bude tam jindy, teprv začíná pořádně růst a běhat, času na podávání špičkových výkonů má dost. Je to jenom sport. Nejde o život ani o zdraví.
Buřt 147593
11.6.2024 9:40:27
Souhlas, koníčku!
Koníček mořský 156666
11.6.2024 9:38:24
Myslím, že na nějaké soudy tady nemáme dostatek informací. Nevíme, co trenér "provedl" a jak se snaží či nesnaží to napravit. A zda to vůbec napravit jde, pokud jsou nějaká pravidla. Však i pro toho trenéra je to debakl a ztracená práce. Pokud někdo trénuje, záleží mu na jeho svěřencích a jejich úspěších.
A Cimbur je inteligentní žena, která si umí poradit a která podle mě umí bojovat. Však denně bojuje se záchranou životů, se zdravím a nemocí, se stářím, s příbuznými, kolegy, nadřízenými, se systémem, s vlastním životem, denně se musí rozhodovat a řešit spoustu situací... Takže není fér ji tady osočovat, že jen trpně kouká.

Určitě všichni zkusí situaci nějak napravit, zvrátit. A když se to nepovede, dcera se oklepe a na příštím mistrovství bude stát na stupních vítězů po všech stránkách !
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5858  [Dalších 5828 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.