| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 229755  [Dalších 229725 >>]
Evelyn1968,2děti 6269
28.5.2024 19:49:54
Ráno před prací spím :-), to bych snad radši hladověla.
Cestou z práce mám Kaufland nebo Billu, ale chodím pěšky, moc toho nepoberu.
Základní potraviny nakupuje manžel, ale ten se nerozšoupne~;), pokud o něco neřeknu, nerad jí. Takže bere tak chleba, šunku, sýr, brambory, maso a tak...
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
28.5.2024 19:45:42
No parkuju pod stříškou, nákup mám v termo košíku, nikdy se mi nic nezkazilo... Běžně kupuju především pečivo, ovozel, trvanlivé věci... mléčné výrobky, uzeniny v pohodě vydrží... Třeba dneska jsem měla krůtí křídla a klobásy a i po příjezdu domů byly oba balíčky úplně studené :-) když je opravdu teplo nebo koupím mražené, vezmu do lednice (mrazáku) jen to... Denním nakupováním jsou to opravdu malé nákupy...
Evelyn1968,2děti 6269
28.5.2024 19:44:05
Ráda nakupuju přímo v obchodě, baví mě to. Ale kvůli času, nebo když se nechci aspoň jeden den v týdnu oblíkat, malovat a jít mezi lidi~;), objednávám někdy Košík. O moc dražší to není, vybírám si. A je to pohodlný, naklikám a tak za 4 hodiny přijedou.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
28.5.2024 19:37:10
Kdybych nakupovala ráno před prací, musela bych to přenést do kanceláře do lednice, tam by se to ani nevešlo a pak zase zpátky do auta. A pak ta cesta, bála bych se, že se to zkazí.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
28.5.2024 19:28:26
Čas je právě důvod, proč já preferuju nákup v obchodě a ne online ~:-D
Online jsme nakoupili jen párkrát, při rozbitém autě, při nemoci, při karanténě...
Jinak jezdím denně do práce a abych netrávila čas v zácpách, jezdím o něco dříve, jenže to jsem pak ve městě moc brzo, takže mám cca 20 minut k dobru - přesně čas na denní nákup v malém lidlu ~:-D
Objednaný nákup musím zorganizovat aby ho někdo vyzvedl, vždy s rizikem, že se něco podělá a nikdo nebude včas doma... za mne nepraktické...
Kdybych nejezdila denně do města, asi by to pro mne bylo mnohem zajímavější...
Hanka 75 76332
28.5.2024 19:10:48
Hezké. Já si vychutnávám vědomě některé okamžiky, které nepůsobí nijak výjimečně, ale tím že si je člověk uvědomí je umocní a té spokojenosti je ještě víc :-) Říkám si přitom upřímně v duchu: "tak tomuhle se říká štěstí". Napadají mne tahle slova při maličkostech, jako je pohled na dítě spokojeně sbírající jahůdky v lese, motýl na kytce, pohled na červánky nad Pražským hradem apod.
babi_ 48341
28.5.2024 18:45:04
Nosím v náručí (respektive jedna ruka zespodu, druhá shora). Mám to kousek, klidně jdu víckrát podle druhu kupky, kterou pak rovnou šoupnu, kam patří.

Když jsem líná chodit, dám drobnější kousky mezi větší, a roztřídím až v šatně.
Beat 107867
28.5.2024 18:29:18
Tak kos nebo kosik nebo lavor nebo něco jiného asi používáte všichni ne? I při používání susicky, nebo susaku na balkoně se ponožky a spodní prádlo přece lepe nese v něčem, než jen v náruči.
vrrtak 111742
28.5.2024 18:26:36
Lenko Pražando koš na prádlo mám, na starém bytě jsem měla pračku plněnou horem, dávala jsme do něj mokré prádlo, rovnou si ho třídila na velké a malé kousky a k tomu do rohu malý kyblík s kolíčky a takto jsem to nesla ven na sušák, po usušení jsem do něj prádlo i sbírala, vše se tam krásně vešlo, v lavoru bych měla na toto málo místa. Přes zimu v bytě jsem prádlo v koši přenášela k sušáku- malá koupelna kde není místo na sušení prádla. Podobně to mám v novém bydlení, jen pračka je předem plněná, takže do koše vyvalím kouli prádla a v koši si to přeházím a přenesu do ložnice k sušáku, nebo k balkónu. V ložnici když prádlo sbírám tak jej rovnou skládám, z balkónu ho dávám opět do koše , stejně jako jsem to dělala venku a pak ho skládám.
Federika 14090
28.5.2024 18:16:29
Babi,
jasně, navíc, málokdo počítá čas a čas je fakt drahá osobní položka.
Radši si sednu ke kafi nebo se naložím do vany, než mi Rohlík nákup přiveze.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 229755  [Dalších 229725 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.