| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Solná jeskyně

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 327  [Dalších 297 >>]
Jantara 134045
1.6.2013 17:28:26
Alternativou solné jeskyně je solná dýmka:
http://www.lekarna.cz/solna-dymka/

Podle mě to bude stejně účinné jako jeskyně, šetří čas a navíc je to levnější~;).
Okolík 129526
1.6.2013 17:27:39
zvažovali jsme to před pár lety, ale alergoložka a dětzská dr. nám to rozmluvily - prý je to semeniště bacilů a pro děti s oslabenou imunitou a alergiemi nevhodné. nevím~d~ pro zdravé prý OK~d~
Markéta 121171
1.6.2013 17:04:38
Za nás tedy nedoporučuju - syn tam byl párkrát v zimě se školkou - jednak tam ty děti chodí nachcípané, stejně jako do školky, je to tam uzavřené, tak bacily vesele víří vzduchem.Dále se mu podařilo našťourat si sůl do ucha - takže ORL a pak taky do očí ještě s nějakým sajrajtem - takže zánět spojivek. Příště už nepůjde.
Monika 123907
1.6.2013 17:03:25
No, tady u nás to nijak extra krásné, myslím, není, spíš jen takové "praktické", takže pro mě je ideální představa, že děti někdo hlídá v solné jeskyni a já relaxuju doma, příp. v kavárně :-)
TaJ 81121
1.6.2013 16:50:49
Moniko, díky, jinak mě by se to tedy z toho, co jsem viděla a četla na netu docela dost zamlouvalo, pravda, ideálně bych tam relaxovala sama, ale myslím, že i syn by tam byl spokojený:-)
Monika 123907
1.6.2013 16:42:46
U nás chodí děti se školkou, jednou za týden, celkem nemám pocit, že by to k něčemu extra bylo, ale syn nemá žádné potíže, na kterých by se dalo pozorovat zlepšení. Nemám problém mu na to těch 50 Kč dát, hrají si tam se solí (cca jako s pískem) a koukají na pohádky v TV, jsem ráda že tam nemusím chodit já, nebavilo by mě to.
TaJ 81121
1.6.2013 16:32:05
Ahoj všichni:-), četla jsem si teď na netu o solných jeskyních a ráda bych se zeptala vás, co chodíte, na vaše zkušenosti, v čem vám a vašim dětem pomohla, jak jste se tam cítily a případně kam v Praze chodíte, kde je to fajn apod. Přemýšlím, že bychom ji se synem vyzkoušeli, v prosinci byl na vyndání nosní mandle, dýchá určitě lépe, ale má období, kdy huhňá a má takovou tu zadní rýmu, co nejde vysmrkat, pak to zase odezní a nějakou dobu je klid a nehuhňá a v podstatě se to takhle pořád opakuje. Jinak moc nemocný nebývá, sem tam nějaká slabší rýma, teď měl v 5 letech poprvé antibiotika na angínu...tak jsem si říkala, že by mu to mohlo třeba udělat dobře, dr. nám radila stříkat mořskou vodu do nosu, ale k tomu ho prostě nepřinutím ani dobrovolně,ani kdybych ho chtěla "přeprat"~:(. tak možná by tohle byla alternativa, co myslíte? Moc díky všem, Tina
Míša S., syn 5 let
  • 
2.3.2013 19:42:53
Dobrý den, ráda bych se zeptala na názor, syn byl se školkou v solné jeskyni, před návštěvou byl zdráv a hned odpoledne po návštěvě - strašný suchý kašel. Uvědomila jsem si,že přesně tohle jsme měli už před rokem,ale se solnou jeskyní jsem si to spojila až teď. Před rokem se dokonce musel na ty kašle nakonec přeléčit antibiotiky,protože už mu nezabíraly žádné kapky. Myslíte, že mám tu solnou zrušit? Může to tím být? díky
Eva
  • 
25.4.2012 20:55:54
Dnes jsem s dětma navštívila solnou jeskyni v Holešovicích (http://www.solnajeskyne-praha.cz/fotogalerie.html). Děti vítány, mají tam speciální hodiny jen pro děti, hraček na hraní spousta. Mohu jen doporučit. Eva
Vítr z hor 100046
1.2.2012 15:03:07
Dámy, nevím, jestli se sem ještě vrátíte, ale mám něco k věci: Našla jsem úúúchvatné solné cihly, tak úžasné, že by se spíš hodily do diskuze o luxferech...

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 327  [Dalších 297 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.