| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Po potratu se znovu snažíme

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 56214  [Dalších 56184 >>]
Lenka a dva kluci 57001
23.7.2015 21:44:05
Nejde bohuzel bud si cast odvezes a ostatni oni coz tak daleko asi nedelaji jinak nejde bohuzel
Lillu+B&J 42945
22.7.2015 22:20:25
Ahoj holky,
prosím Vás asi Vy z Prahy,nevíte náhodou jestli jde v Ikea koupit zboží,zaplatit a část odvézt a část(skříně a postele) vyzvednout během týdne?
Děláme dětem ten pokojík a jedu do Ikea,ale postele a skříně do auta nenarvu,vyzvedl by mi to pak jeden pán s velkým autwem,ale ten tam jede v týdnu.
Jana 14350
17.4.2015 21:55:08
Ahojky, taky vas moc, moc zdravim po dlouhe dobe.
Silene rychle to utika, uz rok chodim do prace. Tam jsem spokojena.
A deti...no je to sranda. Anetka uz jde do puberty, tak tu mame nejake vykriky, ze to neni fer atd....Adam ve skole je prumerny, nejde mu moc cestina, tak se hodne ucime i doma. Mozna je to tou reci, porad chodime na logopedii, pismenka uz umi rict vsechny, ale v bezne reci je moc nepouziva a tak porad jenom opravujeme a ucime se. Vasik chce taky dohanat ty velke, a tak jsou u nas casto bitky, kluci mezi sebou bojuji ze srandy i doopravdy, když se o neco hadaji, tak jsem porad v pozoru. Ani mi by to tak nevadilo, ale mam strach, ze si muzou ublizit...vim, ze jsme se jako mali taky porad prali, ale jsou to nervy...
Po vecerech si ctu nebo delam web, hodne me to bavi, ale pak nestiham zase jine veci. Treba cviceni....
Co se tyde zlucniku, tak mam ted na chvili klid, myslim, ze je to lepsi...
Jinak deti taky tuto zimu hodne nemocne, hlavne Vasik ze skolky i se mnou se dlouho tahaly ruzne zanety, ale snad uz bude lip...
Lali, tak to je mi lito, ze byla mala nemocna, hlavne, ze se to zlepsilo, muselo to byt narocne, kdyz mimi porad breci. Fotky na FB jsem videla, mas krasne holcicky, vse se casem srovna...
Lil, pokojiky mame dva, aneta ma sama a kluci spolu, kazdy ma svou pulku pokojiku a nejake skrinky spolecne, co bych uz urcite nekoupila, jsou valeci pytle, nevim jak se to presne jmenuje, ale ted nam to tu uz jen zavazi a nikdo na tom nelezi - pro nas zbytecnost, casem to stejne poleti pryc...jinak by me to bavilo zarizovat, urcite to dobre vymyslite a ty nocni jsou mazec, doufam, ze se to brzy nejak vyresi a ty je nebudes mit tak casto. Protoze to neni dobre....
Konvalco, behej, to je super, aspon se odreagujes a budes se citit lip. Je dulezite myslet i na sebe. Vis co se rika, pokud mamca je ve stresu prenasi se to pak na deti. Tak drzim palce,at se citis lepe...
Mejte se moc krasne a urcite sem tam napiste...
jo a aktovku mame Herlitz a jsme spokojeni, zatim vypada porad dobre...
Lucíček a dva lupínci 64013
15.4.2015 19:03:09
Leni, přesně. Učitelky aby si to šly hodit...ale mluvila jsem i s družinářkou a ta říkala, hlavně to přežít ve zdraví a bez úhony a o nic jiného nejde. Navíc není jediný takový.
Kroužky má...tělovýchovný a když ne, tak lítá s klukama venku...dala jsem mu volnost a důvěru a chodí i sám. Jinak jsme často na chalupě, jdeme do lesa nebo i tam lítá s klukama, hraje fotbal apod.. Přijde domů a je zbitej jak pes. Ale krize je mezi dobou než se s kluky sejde. To stačí na to, aby přivedl sousedy do blázince a mě na okraj střechy ~t~~t~~t~~2~~2~~2~.
A jak píše Dáša...přesně to co dělá Maty začíná opakovat Martínek. Občas už ho ke kravinám provokuje on. Někdy mám pocit, že bude horší než Maty ~;)~2~.
Ale jinak jsou oba šikulky. Martínek dnes řekl svou první větu "Káka pučít míč" ~s~. Začal stejně brzy jako Maty. Ale záchod ani zaboha ~t~~t~~t~.

Dáší...to co popisuješ byla má ségra. Vzhlédla se ve mně a vše musela mít jako já. Bylo to období, dosti dlouhé, ale samo to přešlo když si našla svou cestu. Ale ona je holka, u kluka nevím...
No ale počkej...vlastně náš Tobík třeba miloval Theuščino oblečení, především legínky. A teď? Jede ve Spidermanovi a holky jsou fakt trapný. Otázka zhruba 1,5 roku.

Holky a já teda nevím...ale mi máme Topgal a je jak nový. Několikrát praná taška, ale naprosto nedotčená.
Lenka a dva kluci 57001
15.4.2015 15:15:34
Lucíne sco si pamatuju když jsme se nekolikrat pak setkaly on to peroste ma malej v sobě předváděčka, já první hele ukazat se a zařvat:-))) hele to mu nech je to rys , když je jinak v pohode. Když zvlada se uklidnit na hodinách tak je to ok jen ty družinářky o přestavkách asi musí kvest:-)~t~
Lenka a dva kluci 57001
15.4.2015 15:12:39
Lucíne tam je blbej smajlík prommíííííň~t~~t~
Lenka a dva kluci 57001
15.4.2015 15:12:15
Lucíne no nechtela jsem napsat celej tata:-) ale jo je:-)))))))uplne


tak Tomáš je ve skole od deviti-12,40 a pak lita v družine v kroužkách /maji všechny ve skole/ nebo na dvoře takže doma je uplne jak beranek:-)v dobrem slova smyslu udelame ukol a mam klid:-), ale oni oba byli docela klidne deti.

Konvalčo chce být jako Kaja jo tak v klidu to znam a je to dle meho normalni. Chce hrat na pc co náš kaja atd atd u nas rozdíl 8 let takže to co umí kaja umi skorem malej Tomáš i dobrych vecech /tkaničky, hodiny/ tajk ve zlych /pc atd/

oni se pak pomalu najdou neboj hlavne když máš holku kluk:-)



Lucíne a co ma malej za kroužky? Má se kde vyblbnout po škole?~o~


Konvalča 64005
15.4.2015 14:14:54
ahoj holky,
já vás taky zdravím po delší odmlce.....potácím se teď nějak ve stereotypu děti-práce-choroby a zdá se mi to čím dál tím víc náročnější, asi už stárnu či co~e~
Měla jsem nějakou osobní krizi, dále i tu partnerskou....první rok po MD jsem byla přímo nadšená ze změny, teď mám pocit, že absolutně nic nestíhám. Na svoje zájmy jsem absolutně rezignovala, chodím akorát trošku popoběhávat, abych se úplně neroztekla.
Karolínka zvládá 1. třídu naprosto s přehledem, ale stejně je to náročný. Lucí, to co popisuješ u Matyho se mi zdá v normě, K. taky ve škole v pohodě, přijde domů a mám pocit, že se z ní stává batole...Šplhá po nábytku, je hlučná, někdy dělá i kývavé pohyby ~:-D. Potřebují se po tom soustředění a sezení nějak uvolnit...a to sportuje a jak to jde, je pořád venku....
Filda si až chorobně všímá, co dělá sestra. Ve stejný okamžik musí dělat to co ona, musí mít stejný počet kostiček čokolády, dokonce dělá scény, že chce léky, když je dostala ségra i když je zdravý.....Snažíme se ho chválit, vysvětlovat, podporovat v čem je dobrej, ale nějak bez efektu. Už je to docela úmorný a na palici. Nemáte s tím někdo zkušenost? Tuhle mi řekl, že by chtěl být Kájou~8~
Lillu, s pokojíčkem moc neporadím, děti mají každý svůj a v jejich případě jsem za to velice ráda. Já bych jim určitě udělala každému svůj koutek, nějaké částečné přepažení nábytkem. kapsáře jsou pracholapky, u nás vedou boxy, kam se ty jejich sbírky v případě nejvyšší nouze rychle nahází.
Ad aktovka, řekla bych teď, že hlavně ať se líbí Bártíkovi, po prvním roce už je u nás dosti "jetá" a hlavně jí nosí stejně akorát ze třídy do šatny. Do školy sama nechodí, takže nosí (vozí) rodiče.....
Lucíček a dva lupínci 64013
15.4.2015 14:10:56
Leni, trochu??? Je to jízda a to dost šílená. Rebel za každou cenu. Ufff...dává mi zabrat, Beránek můj.

Lenka a dva kluci 57001
15.4.2015 12:26:15
Lucíne trochu v něm vidim tveho manžela~t~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 56214  [Dalších 56184 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.