| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Poruchy příjmu potravy

Vše o bulimii a mentální anorexii.
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3615  [Dalších 3585 >>]
Yuki 00,03,07 49504
2.11.2019 13:19:20
jestli je doktorka fakt odborník, jak tady někdo i psal, tak jí zkus věřit, ono ti stejně nic jinýho nezbývá
co říká na změnu doktorky dcera?

nejspíš bych si na tvým místě zkusila domluvit sezení s doktorkou bez dcery a všechny ty obavy s ní probrat, jestli může zvracet tak, aby o tom nikdo nevěděl, jestli
Janča 2002 41210
2.11.2019 13:14:56
Moc děkuji za informace. Vy jste k Navrátilové chodili? Ona právě o hospitalizaci vůbec nemluvila, jen za 14 dní jedeme s močí sběr za 24 hodin a na kontrolu atd.
Měla bych říct přímo jí že chci hospitalizaci? A za jak dlouho by mohla jíst?
Ještě co se týče té zácpy..je to děs..protože ted je po bědě nebyla od úterý tlačí to do sebe ale břicho dost bolí. Už měla i šaratici a nic...doktorka řekla že to tak bývá...
Sm. 52782
2.11.2019 10:48:37
Petro, Navrátilová je největší odbornice na PPP. Vydržte u ní. Jinak - dcera se uzdraví, až sama bude chtít. Jídlo se dá schovat do rukávu, do ponožky, za lem tepláků. Cvičit může i u stolu, zatínat svaly a ničeho si nevšimneš. Dříve jsem reagovala jako ty. Jestli Ti můžu radit, pokud bude hubnout, nech ji hospitalizovat. Jinak nemůžeš udělat nic, spíš budeš pasivní divák. Jsem máma dcery, která bojuje už přes 6 let. A šetři síly, budou potřeba.
Janča 2002 41210
2.11.2019 10:07:29
nezvrací fakt ne....tím jsem si jistá na milion procent.Nikdy to nezvládala, ted má rovnátka, cokoli tam má z jídla hned vytahuje..zvracení prostě nejde v bytě 2+1 aniž bych o tom věděla .
Okolík 129526
2.11.2019 9:52:32
Kdyby zvracela tolik měsíců, nebude to už poznat např na poškozených zubech, jícnu, hlasivkách?
Tulka. 112599
2.11.2019 8:58:03
Petro~6~léčebnu bych klidně zkusila,získáš trochu odstup,možná jsi na tom hůř,než dcera. Rozhodně bych z toho neměla výčitky svědomí,děláš,co můžeš.Umím si představit,co prožíváš,u nás je problém trochu jiný,ale taky to byl masakr. Držím pěsti~;((
K_at 121378
2.11.2019 8:50:05
Petro, kdyz se slozis ty, tak to nepomuze nicemu. Takze se nedivim, ze zvazujes i lecebnu. Motol by mel byt dobry. I kdyz prisny a drsny. A urcite to prober s doktorkou. Je strasliva ta neustala,nejistota, jestli teda je tak "sikovna" a zvraci, nebo je opravdu telo tak vyrizeny, ze nefunguje.
Janča 2002 41210
2.11.2019 8:06:35
velmi prosím pomozte mi se rozhodnout....sama už na to nestačím....dcera 15
Janča 2002 41210
2.11.2019 8:02:59
Dneska jsem nespala cdelou noc a je mi už dost mizerně fyzicky, nezlávádám po těch měsících ten strach paniku a ted už i diagnózu a strach kdy mi zavolají třeba ze školy že někde omdlelal atd.
Jí hodně ale asi je to pořád málo aby přibírala. Napsali nám 3500 kcal..což nelze zvládnout. Již několik měsíců skoro nepracuju, tlak mám kolem 200.Nevím jak dloujho toto vydržím, to neusátlé sledování jestli jí a kolik. A když vidím, že ano stejně to není pravděpodobně dostatečné ale více nemůže. Po včerejší návštěvě psychiatra který se diví že nepřibírá..jsem se skoro rozhodla že budu chtít hospitalizaci v léčebně. Protože to může dopadnout tak že se vybulím já.Jeudíme do Brna k paní doktorce a při další návštěvě jí o tom řeknu.
Pokud to nepůjde požádám Motol..i když jsem z Ostravy.
Večer když šla spát a viděla jsem ji vyslečenou mi zabylo hodně špatně .38 kg je šílené a i když snědla vše co jsem vám psala...prostě bojím se že to nahoru prostě v domácích podmínkách nepůjde. Budu asi nejhorší matka na světě ale mám obavy že se zhroutím a jsem na nic sama.Mořná mě někdo odsoudí ale nemůžu.....

Prosím kdo má zkušenosti...co mám udělat atd. a byli jste někdo v Brně nebo Motole?
Máme nejblíže Šternberk ale tam nehlídají nic jen jídlo, žádná jip kdyby něco atd.
Janča 2002 41210
1.11.2019 22:38:31
jojo vybavím..například řekne....dneska jsi mi udělala super svačinu to bylo moc dobré, nebo ráno...ta kaše je fajn na ráno s tou skořicí to mě tak zahřeje v břichu. Dneska v restauraci...mám chut na noky.
Dneska jsme byli v kině a říká...můžu si koupit mc wrap do kina?

v obchodě….mami co říkáš já udělám zítra na oběd to kuřecí s mangem..jak ti minule chutnalo.
Dneska v kině....mc wrap + brumík.

nešla na wc jeli jsme pak domů z kina, vypila ještě vitamíny co měla... šla se vyčurat...a ted šla do postele s práškama na spaní co má od psychiatra.. a usíná
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3615  [Dalších 3585 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.