| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám 6-letého kluka, babičky daleko, běhám do práce, po návratu z práce se už nikam nedostanu. O víkendu doháníme domácí resty nebo jsem ráda, že si syna užívám a podnikneme něco spolu.
Každý druhý víkend bych měla mít volný, ale ex si kluka nebere pravidelně. Zavolá, že má něco pracovního a že mu to nevyjde. Takže nemám pro sebe volný víkend 3 mesíce za sebou.
Bydlíme na malém městě, kde skoro nikoho neznám, nebo pokud ano, mají své rodiny, partnery.... Kde tedy zakopnout o nějakého chlapa, kterého bych si mohla vážit, který by mi obohatil život o jiné kousky, než smradlavé ponožky, dny strávené u sporáku, uklízením špinavého nádobí....
Jsem bohužel až moc samostatná: Zajistím domácnost, syna, kreativní zaměstnání, složím nábytek, navrtám polici. Popravdě, pokud by bylo komu, ráda se o své práce podělím :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.