| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dneska mám nějak moc otázek a málo odpovědí. ~d~

U mladšího syna jsem měla už delší dobu podezření na amenii, kterou trpím i já. Je často unavený, malátný, špatně spí, málo jí a je skoro pořád protivný. ~a~
Patrné je to i na barvě kůže (jako stěna s kluhy pod očima).

Včera jsme byli konečně na odběru krve. Lékařka nám řekla, abysme si v pondělí zavolali ohledně výsledků. Výsledky lékařce dorazily už dnes. Snažila se nám dovolat, ale bohužel jsem nebyli dostupný. Zavolala "švagrové", která k ní chodí s dětmi. Léky nám vyzvedl otec přítele. Výsledky měl opravdu špatné, takže nechtěla s léky čekat do pondělí. Přesné hodnoty bohužel nevím, protože jsem neviděla zprávu.

Zájímá mě, jak se projevovala amenie u Vašich dětí a zda se kontrétní příznaky po užívání léků ztratily? Celkově budu ráda za jakékoliv postřehy.

Čekají nás ještě vyšetření na případné další onemocněný a ráda bych si srovnala v hlavně, co všechno by mohlo souviset právě s anemií a co už ne. Předem moc děkuji. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.