| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jestli chce někdo rýpat nebo se posmívat,udělejte krok dále.Mám po třech dětech moc ošklivý prsa a nemůžu se s tím vyrovnat.Děti jsou ještě menší,všechno je to základní škola,zůstali jsme sami,bez táty,už několik let.S tím problémy nemám,zvládáme to dobře.Ale moje prsa jsou úplně svěšený skoro až k pasu,měkký,placatý,maličký,s trochu svraštělou kůží.Dřív jsem měla dvojky,podprsenky jsem jako těhotná nosila.Na plastickou operaci nepůjdu,za jedno se bojím a pak,nemám na ni peníze.Nemůžu se s tím smířit a přijmout prsa takový jaký jsou,vystřídala jsem už několik psychologů,bez úspěchu.Nikdo mě nedokáže odblokovat.Je to v hlavě a nemám sílu to změnit.Brání mi to najít si partnera,vždycky když má k něčemu dojít,stydím se mu ukázat a to i v podprsence.Vím že budete psát že se musím přijmout jaká jsem,ale já to nedokážu.Chlap mi ale chybí,bohužel,nejde to.Vždycky si vzpomenu na prsa a za chvíli je po vztahu,kvůli mě.Nedokážu s nikým mít intimnosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.