| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobré odpoledne, už nevím jak dál, myslím, že brzy skončím u chocholouška. Moje skoro roční mimi každý den dokáže prořvat /přímo prokřičet i třeba 6 hodin/. Řve když usíná /sama to neumí, to je bohužel výsledek dlouhotrvajících kolik a věčného nošení v náručí/, řve, když se probouzí /budí se i 6 x za noc - opět se řevem/, někdy řve i přes den /dokonce i když ji chováme/, prostě není k utišení. Nelíbí se jí ani v kočárku - z něj by nejraději utekla, začíná také natahovat - prostě hrůza, která nebere konce. Dr. jsou naprosto bezradní /máme za sebou x vyšetření - výsledek nula/. Další vyšetření nás pro jistotu ještě čekají, ale trvá dlouho objednání...
Někdy mám pocit, že to snad dělá schválně /jsem děsná máma, vím - ale často mám pocit, že jí vůbec nerozumím, ať se snažím sebevíc/. Už jsem totálně vyčerpaná, nemůžu jít bez ní ani na WC, prostě pořád jenom řev /ale opravdu řev, sousedi se ptají co jí je, že pořád takhle vyvádí/. Vím, že děti pláčou, ale tohle už opravdu překračuje snad všechny hranice. Máte někdo taky takovýho uřvance anebo jsme opravdu unikát? A nemáte, prosím, nějakou radu co dělat a nezbláznit se z toho - už mne i napadlo vyzkoušet metodu kontrolovaného pláče /třeba by se alespoň trošku zlepšil spánek, který je u nás katastrofální/, ale vůbec nevím jak na to. Díky moc za všechny rady, případně i povzbuzení, i když už pomalu přestávám věřit tomu, že to někdy bude lepší.... trvá to už příliš dlouho...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.