| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem po třetím měsíci léčby clostilbegytem + oestrogel + pregnyl (když jsou folikuly) + duphaston. Clostilbegyt jsem brala 3.-7. DC, první dva měsíce 1-0-1 a první měsíc byla reakce dobrá (folikuly 16 a 17), druhý měsíc jenom jeden folikul 9mm, tak mi na třetí měsíc doktor zvýšil dávku na 1-1-1 a byly dva folikuly 10 a 11mm, takže málo.. Řekl mi, že to zkusíme ještě poslední měsíc se zvýšenou dávku: 3. - 9. DC 1-1-1 a pak mě pošle na specializované vyšetření do nějakého CAR. BT už neměřím, ale z 5 měsíčního měření doktorovi vyplynulo, že ovulaci nemám (to jsem ještě nebrala clostilbegyt).

Měli jste to někdo taky tak nějak podobně? Je vůbec možné otěhotnět přirozeně? Doktor mi naordinoval 3 měsíce léčby a pokud neotěhotním, tak mě chtěl nechat 3 měsíce bez léků a potom CAR, ale když mi nedozrávají vajíčka ani s clostilbegytem, tak asi nemá cenu čekat bez léků na zázrak. Na druhou stranu vždycky jsem měla delší cykly a říkám si, jestli je možné, že to moje tělo prostě nestihne tak rychle, jak by to mělo být (ovulace okolo 15.dne) a že možná později by k ní došlo...?

Díky hormonálním lékům, co beru (duphaston už víc než rok a clostilbegyt jsem měla celkem 5 měsíců - s přestávkou) jsem přibrala už skoro 30 kg a stejně to bylo k ničemu, takže mám obavy z komentářů lékařů v CAR (kvůli mé váze) a taky nevím, co mě čeká - jaká vyšetření, jestli hned IVF, kolik to bude stát, protože peněz nemáme na rozdávání a vůbec jaké jsou šance..

Děkuji za vaše zkušenosti ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.