| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla bych se jen vypsat, mám plnou hlavu toho, co se stalo. Dnes dal přítel konečně po 4 letech žádost o rozvod.
Prosila jsem ho kvůli malému xkrát a až teď.
Jenže, já začínám pochybovat, jestli mám plánovat svatbu. Vím, že mi tady nikdo nepomůže, ale musí to ven~a~.
Když jsme se seznámili, tak jsem netušila, že je ženatý, až po půl roce mi to řekl, to už se nešlo odmilovat.
Za rok se narodil malý, to už mluvil o rozvodu, ale pořád nic.
Doma měl peklo, manželka se starala blbě o dítě, nevaří a je hysterka.
Jenže teď už tomu zas až tak nevěřím, možná mě věšel bulíky na nos.
Nespali spolu, ale jednou se nechal a mají druhé dítě.
Jsem z toho v rozpacích, přes léto jsme měli pauzu a nyní překvapení, dal tu žádost.
Jeho dětem je 5 a 1 a mému jsou 2.
Ona už to ví asi z léta, šílí a nenávidí mě, já ji ani neznám, ani ty děti. On chce mít děti každý druhý víkend, tak najednou budu mít doma 3 malé děti na celý víkend.
Nevím, jestli mi rozumíte, ale nějak se mi nechce se vdát, i když bych měla jásat. Vyhrála jsem, ne? Nebo ne?
Nechce se mi diskutovat, tuším, že tu budou i ošklivé reakce, ano přemlouvala jsem ho k rozvodu a teď nevím, co chci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.