| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maminky, taky jste dříve natáčely videa na VHSky? A máte je už přepsané na DVD? Kde jste si to nechaly udělat? Já mám DVD rekordér i video a naivně jsem si myslela, že to zvládnu sama, ale když pustím video v TV a na DVD zmáčknu nahrávání, nahraje se mi jen a jen zrnění, už fakt nevím, jak to propojit, takže spíše zvolím nějakou firmu pro přepis VHS na DVD. Máte s tím zkušenost?? Nevíte o někom na Brněnsku, kam bych se mohla obrátit?? Různé kontakty si najdu na netu, spíš jsem myslela nějakou vaši osobní zkušenost a kolik vás ta sranda stála :-).
A jelikož ani DVD nejsou nesmrtelná, jak děláte vaše videa nesmrtelnými, kde si je ukládáte třeba na netu??? Znám jen You tube. Fotky mám na Picase, jdou tam uložit i videa?? Díky!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.