| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potěšilo mně, že jste si na mně vzpomněly. Nakonec jsem dopadla tak, že z toho mám trochu smíšené pocity - nechtěla jsem vyvolání, ale pak už jo - asi intuice... V Českých Budějovicích chtěli hned 7. den po termínu nástup na vyvolání, tak jsem podepsala revers a v úterý jsem se domluvila v Českém Krumlově, ža ve středu nastoupím zatím jen na hospitalizaci a bude se čekat. Ve středu byl odhad váhy miminka 3950, porodní cesty pořád nepřipravené. Ve čtvrtek primář rozhodl počkat s vyvoláním přes víkend - tedy na 14. den po termínu. Byla bych ráda, ale nelíbilo se mi, že veškeré kontroly spočívaly jen v monitoru točeném jednou denně ráno (a ty monitory už nebyly nic moc), UTZ mi dělali jen ve středu, amnioskopii nedělali vůbec - prostě jen ten monitor jednou denně. Nakonec se mi to moc nezdálo a přes víkend jsem už čekat nechtěla, nicméně pan primář prý rozhodl že počkat do pondělí a tečka. Cítila jsem se tam trochu jako v pasti, měla jsem strach že bez kontoroly placenty a plodové vody se může s miminkem přes víkend (tedy 12. a 13. den po termínu, který jsem stoprocentně věděla, že je správný) něco stát (v ČB mně už v pondělí doktorka strašila že placenta může teď už kdykoliv vypovědět funkci, že miminko může být postižené atd.). V těhotenství jsem měla vyhřezlou plotýnku, na nemocničních matracích mně zase začínala bolet a proto jsem toho využila a vyžádala si vyšetření neurologem a požádala ho, aby zvážil vzhledem k mojí vysoké váze, čtyřkilovému miminku, absolutně nepřipraveným porodním cestám a počínající bolesti plotýnky císařský řez. Rozhodl že zvládnu porodit normálně ale na mojí žádost doporučil vyvolat porod bezodkladně. Takže hned potom v pátek v 10 hodin tableta, první doba porodní otřesné bolesti (daleko horší než u prvního taky vyvolaného tabletou), vlastní porod už byl celkem fajn, oni to v tom Krumlově umí většinou bez nastřižení (v ČB jsem rodila menší dítě a byla nastřižená a ještě potrhaná uvnitř). V 16 hodin se malá narodila a měla už ZKALENOU PLODOVOU VODU!!! Tak jsem byla opravdu ráda, že se nečekalo přes víkend a nic se nestalo, celej víkend už tu zkaženou plodovku který byla pořádně napitá vesele zvracela ~;) Naštěstí je v pořádku a je tak hodná... Všem vám moc děkluju za rady a podporu, myslela jsem na vás, hrozně moc jste mi pomohly v rozhodování. ~x~~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.