| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dobré ráno maminky

tak jsme si na včerejšek pozvali Mikuláše, čerta a anděla

objednali jsme si je přes inzerát vylepený na zastávce

za návštěvu si předem řekli 250 kč a částka měla být splatná hotově a hned "po výkonu"

když jsem v domluvenou dobu otevřela dveře, tak na mě hned málem spadl na mol opilý čert, který se přes moje pochyby hned vrhl s řetězy na děti a mlátil je přes zadek a záda (dle dnešních modřin se dá přesně zjistit kde a jakou intenzitou)

Mikuláš a anděl se podpírali navzájem, nebyli schopni ani slova - prostě taky úplně na mol

velice rychle byli vykázáni z bytu, bez peněz - nic nepředvedli


dnes ráno mi přišla sms, že svoji platbu i tak očekávají, že se dnes po práci staví, že benzín, kostýmy apod. nejsou zadarmo

nevím co mám dělat, odpoledne budu doma sama-jen s dětmi, muž bude v práci, bojím se, ale zaplatit nechci

3letý syn má ohromnou modřinu přes celý zadek, vyfotila jsem to, ale nejde mi sem vložit foto

o tom, že jsme celou noc nespali ani nemluvím, dítě mělo noční děsy a hysterické záchvaty pláče

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.