| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejde o žádný oficiální dotazník, čistě o mou zvědavost nebo spíš o řešení leváctví v rodině... Taktéž by mě zajímalo kolik je mezi námi leváků a zda se vás snažili někdy přeučovat.
Já sama jsem levák, u nás v široké rodině jinak nikdo. Kiki je ještě moc malá na to aby se to dalo určit na 100% dětská dr. říkala že možná bude levák, ale mně to nepřijde, uvidíme, čas ukáže ~:-D
Chtěla bych se zeptat vás leváků jak se na to kouká okolí? Měli jste někdy problémy ve škole či práci? Cítíte se "diskriminováni"?
A vy co máte děti leváky, jak se k tomu staví ve školách? A kamarádi?
A co používání pomůcek typu příbor, nůž, nůžky, myš k PC...
Já osobně měla ve škole problém akorát s tělocvikářkou na druhém stupni, ta po mně chtěla abych dělala vše jako praváci vč. hodu krikeťákem a já nevim čim všim jsme to ještě házeli a dávala mi pak za to 5 ~q~ sem měla co dělat abych to nehodila za sebe ~f~~d~ Jinak už snad nic. V zaměstnání na mě občas koukali blbě a měli kecy, ale to spíš jen na osobní úrovni ne něco co by mělo vliv na výkon práce...
Co se týče používání "pomůcek", tak nůž mám v levé, ale příbor držím normálně ~t~ stříhám pravou, levou mi to s praváckými nůžkami nikdy nešlo a teď když jsou levácké, tak už jsem se to s nimi nenaučila ~d~ myš k PC (i u NB) mám přehozenou, občas pozoruji zmatené výrazy v obličeji lidí co zasednou k mému noťasu ~t~
Jsem hrdá na to že jsem levák a neměnila bych, jsem ráda že se mí rodiče nesnažili mě přeučit na praváka ~m~
Už jsem toho o sobě nakecala dost, teď bych ráda věděla jak jste na tom vy, vaše děti či příbuzní a kamarádi ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.