| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím,
v pátek jsem byla v práci a už od rána mě bolela hlava, měla jsem suchý kašel, takové spíše štěkání to bylo. Hlava mě hrozně třeštila, tak jsem si vzala Ibalgin a bylo lépe. Říkala jsem si, že to bude nějaká virózka, že to přes víkend vyležím. Jenže ouha. V sobotu jsem měla již teplotu ke 40ti a dávivý kašel doprovázený neuvěřitelnou bolestí hrtanu, hrudníku a průdušek. Tak jsem si říkala, že to bude asi zánět průdušek (jako obvykle) a koupila jsem si Vincentku, kapky na kašel a paralen na horečku. Když jsem ale včera ráno vstala a ta bolest byla ještě větší, horečka přes 40 a kašel mi vyvolával zvracení, tak jsem se rozhodla, že půjdu na pohotovost. Když už nic, tak mi alespoň řeknou co a jak. Tak jsem tam zajela a dostala jsem nadané, že jsem měla jít jinam, nicméně mě "prohlédli" a doktor mi řekl, že mám bronchitidu (dle předpokladů), nevím co jsem čekala, ale nic mi na to nedal ~n~ řekl jen, že mám pít ledovou vodu, na horečky si brát paralen a když to nepomůže, či budu zvracet po jídle či pití (jak to bylo do té doby), tak si mám dělat zábaly a pít po malých lžičkách. Takže jsem doma, v práci jsem si vzala dovolenou. Piju vincentku, inhaluji ji, koupila jsem si Mucosolvan na kašel a už roupama nevím, co bych ještě. Potřebuju být do středy zdravá ~n~ máte nějaké tipy, co na kašel? Takový ten hnusný, dávivý? Horečka mi neklesá pod 38, cpu se paralenama, potím se a nic ~n~ a mám už jen dnešek a zítřek abych se vykurýrovala.. Moc děkuji všem za reakce

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.