| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásný večer ženy,jelikož toto téma chci probrat spíše s lidmi co o mém životě nic neví, jdu sem. Jsem několik let s přítelem, žijeme na hromádce, máme malého synka a dálší mrně na cestě. Přítel je rozvedený a má z minulého manželství 11tiletého syna. Všechno je celkem fajn. Ale, po skoro osmi letech na mě začíná doléhat téma svatba. Aby bylo jasno, všechno co máme je psané na přítele, bydlím u něj, jsou na něj psaná i auta. No a já si říkám, co když mě jednou odkopne, nebo se mu něco stane, cokoliv. Co bude semnou? Nejsem manželka, tutíž, když se něco stane s ním, dědicové jsou děti že, syn z předchozího manželství má ale v tu chvíli zákonného zástupce matku, jak mám vědět, jak se pak např. ona zachová? Nebo když on si najde někoho jiného, to se já jako seberu, vezmu svých pár věcí a půjdu? Vím, možná se něco vypočítá z těch let co s ním žiju ve spol. domácnosti, ale vždyť jsem na mateřské a dlouho budu. To by se počítalo z mateřské? Chtěla bych do toho vnést trochu jasno, protože jemu se tedy do svatby vůbec nechce a pořád mi říká, že je jedno zda se lidi rozchází nebo rozvádí, že např. o děti se bojuje tak i tak. Tak já nevím ~d~ Poradíte?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.