| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máte kameru a stříháte výstupy z ní ve Widows Movie Makeru nebo Pinacle studio? Donedávna jsme si půjčovali starší typ kamery na malé disky od tchánů. Na záznam ta kamera šla, ale když jsem zkusila výstupy z ní sestříhat v některém z výše uvedených programů, zjistila jsem, že v tom je kardinální problém a programy nenačtou ten disk z kamery. Prostě to má nějaké prapodivné výstupy - tedy soubory, které v těch programech nejdou otevřít. Programy je jako výstup neznají.

Už jsem zkoušela i různé programy na převod na jiné formáty souboru - no nakonec se taky nezdařilo. Víceměně jsem to odpískala s tím, že záznamy budou kusé, nebudou sestříhané do pěkného filmu.

Chci se zeptat - kdybychom sháněli novou kameru pro sebe, nemáte z vlastní zkušenosti nějaký tip na kameru, nijak drahou - ze které si sami pomocí výše uvedených programů stříhate filmy? Nechci pak ještě dokupovat nějaký placený software, ale chci aby mi to stříhání záznamů bezproblémově z té kamery fungovalo, aspoň na základní úrovni - vystřihnout ze záznamu co potřebuji, poslepovat z různých výřezů z různých souborů výsledný větší film, dát mezi šoty předěly a podbarvit hudbou. To by mi stačilo.

ale nechci se napálit, proto se ptám, jestli někdo nemáte přímo určitý typ kamery a to stříhání si v těchto programech neděláte sami a hlavně BEZPROBLÉMOVĚ VÁM TO FUNGUJE


díky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.