| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stále miluji ženatého muže. Už 9 let. Mezitím jsem měla přítele, 1 dítě, musela jsem ho vyhodit, protože neměl peníze a byl na mě občas hrubý (po alkoholu). Pak spoustu nových známostí, otěhotněla jsem, tento "přítel" se k těhotenství postavil jako zbabělec. Přestala jsem se s ním stýkat a druhé dítě si nechala.

ŽM mám už 9 let, ale s přestávkami. Vypadalo to asi tak. Určitou dobu jsme se stýkali. Pak se přestal ozývat, já zkusila najít někoho jiného, ale nefungovalo to. Potkala jsem opět ŽM, neodolali jsme a zase se začali stýkat. Pak znovu nebyl čas, našla jsem někoho jiného, nevyšlo to... Zase jsme se potkali. A tak pořád dokola.

Když jsem s ŽM, oba si vyznáváme lásku, je nám skvěle, rozumíme si, máme skvělý sex, nikdo není jako on. Má (asi) jen jednu chybu. Je ženatý a zatím se nepotřebuje rozvést, s manželkou má celkem normální, možná stereotypní vztah, žádný závažný důvod rozbíjet rodinu. Jen si tolik nerozumí, jak by chtěl, má ji jistě rád, ale nemiluje a v sexu s ní to není ono.

ŽM se dokážu schoulit do náruče, mazlit se s ním, důvěřuju mu, dokáže mě chválit a povzbuzovat, dodává mi pozitivní energii. Toto se mi s nikým jiným nedaří.
Poslední rok mám opět novou známost, ale už půl roku vím, že to není ono, nic nefunguje, není mi s ním dobře, jen tomu dávám čas... Před půl rokem jsem začala trpět úzkostí z nespokojenosti, strachu z budoucnosti a stresu při péči o děti. Vyhledala jsem lékaře i psychologa a řeším to, cítím se se sebou spokojená a s přítelem se chci rozejít.

Do toho jem opět potkala ŽM, je to pořád stejně silné, je to chemie i porozumění zároveň.
Chci taky prožívat kousek štěstí a lásky, i když ho někomu "kradu".
Vím, že v tomto případě se těžko radí, lehko odsuzuje "milenku".
Chtěla bych si popovídat, rozebrat to, vyměnit zkušenosti. Moralistky nepište! Vím, že to není správné, ale moc mě to k němu táhne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.