| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vás názor. Je mi 27 a ano scházím se se ženatým mužem. Je mu 41. Doma má ženu 31 a dítě asi tak pět let. Náš vztah je založen vyloženě na sexu, nechci ho manželce ukrást. Nesnesla bych pocit, že to co dělal jí, by mohl dělat i mě. Ano, jezdíme spolu na dovolené, na výlety. Chodíme ven i s jeho dítětem. řekl mi, že sama manželka mu navrhla toleranci a dovolila mu milenku za určitých podmínek. Zajímal by mě názor všech, co si myslíte o ženě, která manželovi dovolí milenku? ano, mohl si to vymyslet, ale víte, jaké jsou malé děti v tomto věku a co doma všechno možný povědí. Takže ví, že existuju. Myslela jsem si, že chlapi si hledaj mladý milenku a tak mi nejde do hlavy, že si našel mě, když 4 roky mezi mnou a jí není žádnej rozdíl. Pro vaše odpovědi, chci jen upozornit, že ho nemám na peníze,jen na sex a beru ho jako kamaráda a nevadí mi zaplatit nám společnou dovolenou:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.