| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak hypnozu mám za sebou,chodila jsem tam 4 měsíce.Tenkrát jsem věřila,že se uzdravím,a budu lépe zvládat situace,ale nic moc.Je to již 10 roků a jsem na tom stále stejně. Někdy dobře,jindy a to zrovna když to nepotřebuju tak zle.Mám problémy 25 roků,prošla jsem všemi vyšetřeními a závěr byl-naučte se s tím žít.Na dovolenou jen svým autem,zastavujeme i na dálnici a to i v Chorvatsku.Vyjíždíme na večer.Autobus nepřipadá v úvahu,ale zvládla jsem letadlo,první jsem si obhlédla VC a pak jsem hledala svoje sedadlo.Jinak mohu říct,že někdy pomůže velmi sladké a šťavnaté jablko před spaním,jindy jogurt Krajanka/jiný ne/,ale to jen občas,ale někdy mně to pěkně zhorší situaci.Beru na to míchané léky obsahující Ca a kodein.Dělají mně je v lékárně.Na cestování Reasec,ale ani ten není spolehlivý.A abych neměla jen jeden problém,tak k tomu mám ještě funkční poruchu střev a to jsou hrozné bolesti,které bych přirovnala k porodním kontrakcím,je to úplně stejné,jako když jsem rodila.Nikdy ně nybylo zle v lese,na koupališti,na horách,ale nákupy v obchodech,čekání u lékaře a vše kde musím čekat je pro mě katastrofa.V zaměstnání jsem byla i zproštěná chození na porady,nebot jsem z nich odcházela-měli pochopení.Dnes jsem v důchodu,ale nic se nezměnilo a tolik jsem si od toho slibovala.Když je mně zle tak si říkám,ať už umřu a mám pokoj.~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.