| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Odjakživa bojuju s velkou nadváhou, těsně před otěhotněním jsem vážila téměř 120 kg, potom jsem začala hubnout a dařilo se mně, byla jsem ale už těhotná a nevěděla jsem o tom, když jsem to zjistila, měla jsem 100 kg a přestala jsem s dietou, v těhotenství jsem nabrala na cca 125 kg, po porodu jsem vůbec nekojila (neměla jsem mléko) a tak jsem začala s dietou a cvičením, pořád pokračuju, vážím 98 kg a hubnu 2 kg týdně (malá má 2 měsíce). Denně cvičím 1 hodinu posilovací cviky, chodím na dlouhé svižné procházky s kočárkem (denně cca 1-2 hodiny), nevím ale čím nahradím tuto (snad tomu můžu říkat aerobní) aktivitu v zimě, stravuju se zdravě a střídmě, připravuju si jídlo pro sebe zvlášť - hodně zeleniny, bílkovin, hodně čisté vody a tak (jenom v neděli jím oběd s ostatními - nezdravý), chuti na čokoládu zatím odolávám.
Kdyby měl někdo tipy na účinné cviky na posílení břicha, zad a vnitřní strany stehen, budu ráda (tyto partie mám nejproblematičtější), případně nějaké tipy na zdravé recepty a zdravé mlsání, třeba se za chvíli dostanu na nějakou rozumnou váhu a budu si moct občas trochu zamlsat ~;)
Všem, kdo hubnou (nejen) po porodu, přeji hodně trpělivosti a motivace ~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.