| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!
prosím o radu.
Syn měl kdysi laryngitidu, celou noc se dusil, žádný štěkavý kašel nebyl, ráno byla potvrzena laryngitida, silný zánět průdušek a ptali se, zda nemá silné astma, že je nález hrozný (doktor v cizině). Dostal nějaké čípky, kdyby se zase dusil (a já nevím jaké) a antibiotika. Po týdnu měl absolutně čistý nález.

O rok později měl opět laryngitidu, ale druhý den měl průdušky čisté, tak dostal Erdomed.

Nyní – opět o rok později. V noci laryngitida, ráno jsme šli k doktorce, ta že průdušky jsou v pořádku, dostal Erdomed. Jenže se dusil, sípal + konečně jsme se dostali i ke štěkavému kašli (asi jako když má pes chrapot) i další noc, přes den stále ten kašel a teď už to bylo třetí noc. Celou noc jsem s ním vzhůru, v místnosti okno dokořán, seděl přede mnou zachumlaný, ale mám hrůzu z další noci.

Říkám si, že když píšou odvézt do nemocnice, že tam s nimi snad něco dělají?! Chci jít k doktorce, aby mu znovu zkontrolovala průdušky a mám chtít něco na zastavení toho záchvatu? Nevíte co to dávají za čípky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.