| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

tak co u vás nového? My máme problémy s usínáním, už jsem o tom asi psala. Některý den vpohodě, ale někdy je to boj i odpoledne, i večer. Usíná na bříšku a stále zvedá hlavu, jestli jsem tam. Jinak je schopný řvát hodně dlouho a vylézat z postýlky. Jinak mi poslední dobou moc nechce odpoledne spát. Dřív usínal před polednem a spal i 3 hodiny, to už teď nehrozí. Dneska jsme ho uspávali s manželem střídavě asi hodinu a pak hodinu spal. Včera neusnul vůbec a šel spát až v 8 večer. S nočníkem to zatím nehrotím. Občas ho posadím, někdy se hned vyčůrá, někdy si jen hraje a vstává. Chtělo by to víc času a intenzivně se tomu věnovat~d~ Jinak se taky rád svléká - ponožky a tepláky a overal na spaní je dole hned. Právě teď má nahý nohy, takže ho rovnou půjdu umýt.
A co kupujete dětem k Vánocům? Já mám plno tipů pro Dandu, ale pro Patrika moc ne. Mám pro něho třípatrovou garáž na autíčka, jedno auto na dálkové ovládání a pak přemýšlím koupit nějakého zhu zhu křečka nebo pejska nebo chrochtající a chodící prase ze Sparkysu.
S Dandou je to horor, protože kouká na Animáček a všechny ty šílený reklamy mezi pohádkama. Takže chce svítící mořskou pannu, která je všude vyprodaná a tam, kde jí na internetu mají, zdvojnásobili cenu. Po velkých peripetijích jsem nakonec objednala jinou mořskou pannu, která mění barvu vlasů a má tetování a dneska před prací ji Dan jel vyzvednout. Jak odešel z domu, úplně náhodou jsem našla tu svítící pannu na stránkách Sparkysu a za normální cenu - poslední kus! Takže jsem mu volala, ať tu druhou pannu nevyzvedává a objednala jsem zase tuhle, je to blázinec~8~ Taky chce samozřejmě aqua sand, to jsem jí vymluvila a ukázala jí názorně na youtube, jak si s tím hrají děti v reálu. Potom chce littlest pet shop domeček strom, winx a jiné...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.