| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak tak pročítám diskuse o nevěře, napadl mě jen tak pro zajímavost tento hypotetický - a podle mě dost častý - scénář:

Vdávala jsem se po dlouhodobém vztahu se skvělým mužem, kterého jsem měla a mám ráda, ale nikdy jsem do něj nebyla zamilovaná. Máme děti, rozumíme si, smějeme se spolu, jenom sex je z mé strany služba poskytovaná partnerovi bez nadšení (pečlivě tutlám, takže o tom nemá tušení). Chybí mi něžné projevy - manžel mě nikdy nevezme za ruku a pokud vezmu za ruku já jeho, nejpozději do 30 sekund mě pustí. Všechny jeho fyzické projevy jsou čistě sexuální.
Do cesty, jak jinak :-), přišlo pokušení v podobě někoho, kdo mě chce a přitahuje a naopak.

Moje priority jsou jasné:
1. Udržení rodiny kvůli harmonickému dětství dětí.
2. Neublížení partnerovi.

Mám pocit, že můj život se smrsknul do vykonávání nekonečného seznamu povinností: zaměstnání, jídlo, nákupy, praní, žehlení, poskytování sexu. Nechci rozbíjet rodinu a zároveň mě ničí představa, že tohle je opravdu všechno, co mě v životě čeká. Nechci rozbíjet rodinu, ale zároveň mě láká představa tajného paralelního vztahu. Otázka zní: Proč bych to NEMĚLA dělat?

Ideální příležitost moralizovat, tak se do toho pusťte! ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.