| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mého syna čeká v nejbližších týdnech, max. měsících, operace nesestouplého varlete.
Kromě velkých nervů mám velké dilema.
Nechat syna operovat v malé okresní nemocnici, jejíž chirurgie je nechvalně proslulá nejen v tomto kraji (ale máme tam známé lékaře), nebo se raději pokusit vetřít třeba do Motola, kde už syna v databázi mají kvůli jiným vyšetřením?
Nebo jinam?

Jde mi o to, že musím najít nemocnici, kde mi umožní (samosebou za peníze, tj. zaplatím nadstandard) být na pokoji s oběma dětmi - syn nesmí být ve špitále v žádném případě sám a mimino je maličké, plně kojené.
Dále pak nemocnici, kde je celá akce co nejkratší - aby to nebylío na týden i bez komplikací.
A také je velmi podstatné, aby mi kluka po operaci vrátili a nedrželi ho 24h někde na JIPu.

Kdo víte nebo máte zkušenost, můžete poradit, prosím?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.