| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj, potřebovala bych poradit ohledně zdravotních potíží tříleté dcerky. v únoru absolvovala píchnutí ouška a následnou atb léčbu při zánětu středního ucha. obtíže během čtnácti dnů v podstatě odzněly, ale v bubínku zůstala nehojící se dírka, která tam je i teď skoro tři měsíce od nemoci. doktorka z ORL nás minulý týden odeslala se zprávou do dětské nemocnice, že ona si s tím neví rady a že nejlépe asi plastika bubínku.
v nemocnici jsme byli teď ve středu, dcera je objednaná na polovinu července na zákrok, který se dělá v celkové narkóze a jde o nějaké překrytí perforace cigaretovým papírkem (?), což usnadňuje hojení.
jde o to, že primář, u kterého jsme po tříhodinovém čekání vyšetření s dcerou absolvovali, byl natolik zaujatý tím, aby u něj žádný pacient nestrávil dýl jak 2 minuty, že naprosto nebyl ochotný mi odpovědět na jakýkoliv moje dotazy. to, proč se ouško nehojí, mi prý neřekne nikdo, a dál mě nepustil ke slovu. tak se zkouším ptát jinde, momentálně tady :-)
máte někdo podobnou zkušenost s nehojícím se ouškem? jak to u vás dopadlo? existují i jiný možnosti? je možný, že se třeba bubínek nakonec zahojí sám, nebo už je to po takové době bez šance?
dcera žádný potíže nemá a celková narkóza mi nepřijde jako prkotina, abych nad tím jen tak mávla rukou, na druhou stranu to nechci ani podceňovat... omlouvám se za román! moc díky za případné reakce. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.