| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dala jsem inzerat na internet, ze mame 8 stenat /Zlaty retrivr/. Stenata sla naodber rychle. Prisla mi odpoved na mail od muze, ktery me prosil, abych mu jedno nechala, ze mu maturuje dcera a on chce stene jako darek. No jelikoz bydli 2 hodiny od nas, prijeli si pro stene v 11 hodin vecer. Ja jsem otevrela a tam stoji nadherny chlap, o kterem jsem vzdycky snila, ale realita je bohuzel jina. No nic. Podivali jsme se na sebe a neco preskocilo. On na me koukal celou dobu a ja se sice bavila s nim a s jeho dcerou, ale nechtela jsem se na nej moc divat, aby to nahodou nepoznal. Odjeli a netrvalo deset minut a prisla mi smska, kde mi moc dekoval, jak jeho dcera je stastna a ze mi to nikdy nezapomene. Nikdo nedekuje za stenata tolik. Od te doby /3 dny/ se ty smsky stupnovali, psal mi, jak jsem krasna zenska a ja nevim co jeste a jak by me chtel mit, pokud bych taky chtela. Tak jsem s nim chvilku flirtovala po telefonu, ale je mi jasne, ze mu jde jenom o sex a myslim, ze mam dobry charakter na lidi a on mi pripada jako typ, ktery sbira zenske jako trofej. Ja jsem vdana, nase manzelstvi neni nic moc, ale i kdyz se mi on libil a to moc, je mi zle z toho, ze bych zabila vsechno co jsme s manzelem budovali pro deti pro par minut blazenosti.
Tak jsem vymazala jeho cislo z mobilu, vymazala email, ale zpravy chodi dal. Uz se mi to zhnusilo. Ja tady ctu hodne na rodine o tom, kolik lidi ma milenku ci milence a vzdycky premyslim nad tim, proc???? Ja v zivote potrebuju trochu vic nez jen sex bez citu a za druhe jsem se snazila vzit do strany manzela. On vim, ze by me taky nikdy nepodvedl, at mame vztah jakykoliv. Nedokazu si predstavit co by bylo a jak bych zila, kdybych podlehla. Nehledam radu, ja mam jasno. Muzsky jsou potvory.~o~:-© Co vy na to????~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.