| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dotaz, potřebuji odhalit příčinu vzniku puchýřů okolo konečníku u dcerky. Puchýřky jí vznikají po stolici, tu ale přebaluji zpravidla do 5 minut od pokanění (jak si všimnu). Původně jsem myslela, že to je problém po dietní chybě (sní něco na co je potenciálně alergická, ale půchyřky se dělají i když nic problematického nejí). Puchýřky jí vznikají pouze na dovolené a na delších cestách, bo normálně doma a na kratší cesty dávám látkové pleny a tam problém není. Používám plenky na cesty Babylove a Huggies a dělá se to u obou. Víc druhů plenek jsem netestovala (takovou spotřebu nemáme), ale myslím, že plenkama to nebude. Ale čím tedy? Kombinace stolice a jednorázovky? Nebo něčím jiným?
Puchýřky jsou malé, je jich hodně blízko sebe, vypadají jako uhráky - bílá (ale spíš vodnatá čepička na červeném podkladu)
Prosím o zkušenosti, pokud jste někdo něco podobného u svého batolete zažil. Potřebuji nějak vypátrat příčinu a už nevím jak.
Teď hojíme zadeček v látkovce, ale ještě nás nějaká dovolená čeká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.