| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj maminky, moc ráda chodím na diskuzi vícečetných maminek, protože já sama ač mám zatím jen dvě děti, tak u tohoto počtu rozhodně nehodlám zůstat. Moc toužím mít velkou rodinu a velmi s velkými rodinami sympatizuji...

Pomalu se u mě zvyšuje touha po třetím dítěti, tak asi už nebudu dlouho rozumem odolávat a nechám tomu volný průběh. První dvě děti mám 2,5 roku od sebe, tak to třetí by mohlo být také tak 2,5 roku od druhého...

Před týdnem ale porodila moje sestra a já si znovu s ní prožívám šestinedělí, sleduji jak hodiny a hodiny kojí a chová a dochází mi, kdy vlastně se budu mít čas věnovat svým dvěma starším dětem? A vůbec, šestinedělka má hlavně kojit a odpočívat, ale jak to holky zvládáte když máte doma už několik starších dětí? ... vím, že když se mi narodil druhorozený, tak jsem prvorozenou dost zanedbávala a měla jsem z toho výčitky, jenže zase s tím třetím dítětem nechci čekat až do doby než bude druhorozený až ve školce, chci aby byli skupinka věkově blízko k sobě a hezky si potom i vyhráli...

Také si často všímám, že vícečetné maminky mají děti docela brzy po sobě-klidně i po 2 letech, jak ty začátky s dalším přírůstkem zvládáte?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.