| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera bez týdne pět měsíců. Průjem - barva normál, hodně řídké až vodnaté. Fontanelu propadlou nemá, suché rty taky ne, čili kojením nejspíš ztrátu tekutin dohání - kojím častěji. K tomu teplota 37,7°C měřeno v podpaží. Slintá jak bernardýn, prsty v puse, už asi týden vyplazuje jazyk, což předtím nedělala. Dásně ale červené nebo nateklé moc nemá, aspoň co na sebe nechá kouknout. Zítra s ní zajdu k lékařce, jestli průjem není infekční, ale chtěla jsem se zeptat, jestli jste to někdo u dětí tak měl - že se zoubek prořezal bez viditelně oteklých dásní? Byla bych přes noc víc v klidu, kdyby to bylo "od zubů".

Poddotaz - kdyby to vyskočilo - u takhle malých dětí jsem se dočetla srážet od osmatřiceti - u Nurofenu čípků píší pro děti vážící nad šest kilo - to ještě nemá, může mít tak pět a třičtvrtě? Mohla bych ho přesto dát? Mám i Panadol, ale ten jahodový sirup, což kdyby do sebe nenechala vpravit, tak abych měla jinou možnost...

Děkuji za reakce, starší měla zuby o dost později, tak nemám srovnání...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.