| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Psala jsem zde cca před 14ti dny, že mé miminko nemá vyvinutou lebku a bylo mi doporučené přerušení těhotenství po konzultaci s genetičkou, na které jsem přistoupila.
V pondělí jsem nastoupila do nemocnice a do dvou dnů mělo být po všem.
V pondělí mi nasadili tyčinky do děl. čípku s tím, že nasají vodu a roztáhnou porodní cesty a druhého dne se vyndají, nasadí se tabletky na vyvolání a plůdek vyjde. Když nasadili tablety, tak jsem dostala 40tky horečky, protože je to možným vedlejším účinkem. Celý den jsem nejedla a nepila, protože kdyby se zadařilo, šla bych ještě pod celkovou narkozu na vyčištění dělohy. Dali mi kapačky na teploty a ráno zase tablety - jiné. Nezabraly, tak mi dali Oxytocin - 3x po 500ml, také to se mnou nic neudělalo - již druhý den bez jídla a pití (kapačku na zavodnění mi dali jednou za ty dva dny 500ml) s tím, že se ráno uvidí, co se bude dít. Byl už čtvrtek. Ráno přišli s tím, že mě píchnou přes břicho přímo do dělohy a nějak to vyvolají. Upřímně řečeno mi to bylo už jedno. Byla jsem tak rozbolavělá z toho, jak do mě furt sahali, že jsem si přála usnout a už se nikdy neprobudit ~n~ ty injekce nešly, bolelo to, plakala jsem, nervy pracovaly takže jsem dostala Lexaurin na uklidnění. Pak mám asi hodinu okno. Vstala jsem, chtěla jít na toaletu, v tom mi praskla voda, začly bolesti, já zazvonila na sestru, ta doběhla, plůdek ze mě vyšel a jelo se na kyretáž. Když jsem se vzbudila po celkové narkoze, bylo mi řečeno, že vše proběhlo v pořádku a půjdu za 4 hodiny domů. Pustili mě ve čtvrtek v 17:00h ~n~

Byl to nejhorší zážitek v mém životě ~n~ ~n~ ~n~ nejen, že tam byla ta psychická bolest, momenty, kdy jsem se loučila s miminkem, bylo mi to líto, bolelo to, ale pak ta fyzická, která mohla konkurovat té psychické. Už NIKDY tohle nechci zažít ~n~ Nepochopím PROČ mě museli tak trápit ~n~

Nyní jsem doma a partner je mi velkou oporou! ~m~ ~s~
Vše mě přebolí, chce to jen čas, já vím. Jen nevím, zda tento zážitek dokážu někdy zapomenout, doufám však v to, že ho alespoň dokážu odsunout někam hluboko dozadu paměti.

Omlouvám se za román. Muselo to ze mě ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.