| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem,
jsem celkem pěkná , mladá a štíhlá, jedinou vadou a dost významnou vadou na kráse je moje zkažené zuby. Mám jednu přední trojku celou pryč... domluvený implantát jenomže se mi kazí i okolní zuby (dvojka, jednička a další) , implantát na ten jediný chybějící zub je stanovený až na září, čekám už pár měsíců ale pořád nevím, jestli by pro mě nebylo řešení nějaká zubní náhrada už ted v mých 25 letech. Je to katastrofa a hlavně mě to psychicky hodně ničí, mám nízké sebevědomí, ač jsem jinak hezká
Myslíte si, že lze už v tomhle věku vyřešit zuby nějakou celkovou náhradou ?
Nebo vyřešit ten jeden zub a klepat se, kdy zainvestuji do dalšího?
Určitě to budu ještě konzultovat se zubařem, ale než tam půjdu na rentgen, tak se chci o tom něco dozvědět. Hlavně tedy jestli lze v tomto věku už něco podobného řešit náhradou Kolik taková zubní celková náhrada stojí a zřejmě asi budu čekat na náhradu, než mi zuby vytrhnou? Nebo jak to probíhá?
Děkuju za reakce a případné zkušenosti s tímto problémem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.