| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojík
vím ,že na toto téma je tu spoustu příspěvků a rad.
asi potřebuji jen potvrdit že jsme natom stejně jako ostatní.
Mám 5týdení miminko,prvních 14dnů zlaté miminko ale bohůžel to začlo a malej pláče přes den pořád.V noci se nakojí po dvou hodinkách a chrupčí dál,k ránu většinou kolem 4 začíná tlačit a po troškách dospává tak do 8 hodin s tím že dávám kozinu na uklidnění.
Nakojím dávám espumisan před kojením,krkne a položím a pláče,občas si prdne,vykajdí a pláč,vemu do ruky a kliid,položím a pláč.
tak nevím zda jsou to prdíky co ho trápí a nebo i něco jiného??mám se pokoušet i o jiné kapičky??Dcera na tom byla hůř ta mi plakala i v noci a nekajdila atd..Malej je natom si myslím líp.Ten aspon nepláče v noci.a nebo je to prostě chovací miminko,nic neudělám jen kojím,a chovám,nechci si z prsa udělat dudlík,a tak se snažím už asi 3den mu dávat pauzy přes den s prsem a necpat mu jí pořád na uklidnění.Dávám čajík an žížu.

Hladový mi nepříjde,za 3týdny přibral skoro kilečko :-))
děkuji za reakce~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.