| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,
moc by mě zajímalo, jak řešíte v rodině kde žije vegetarian s nevegetarianem stravu miminka. Mám dceru, 11m a já chci aby měla jako základ bezmasou stravu s tím, že když bude chtít něco ochutnat od tatínka, dědečka, babičky... tak jí ochutnat dají, ale základ doma bude vždy bez masa. Bojím se totiž toho- Odříkaného chleba největší krajíc. Bohužel nikdo v rodině s mými názory nesouhlasí, takže počítám, že hned jak odbije malé rok, začnou do ní všichni cpát maso za mými zády, aby chudinka nestrádala a cpát do ní názory, že maso je mňam mňam... Už teď mám přečtených hromady knih o vegetariánství jak u dospělých tak u dětí, jen je těžké argumentovat u někoho pro koho nic jiného než maso neexistuje. Také chci dceři co nejdéle nedat cukr, tudíž ani dort k roku pro ni nechci klasický, ale snažím se najít alternativu (s tím některá zkušenost prosím nemáte?). Ráda bych slyšela nějaké vaše zkušenosti a rady, která jste si tím také prošly, procházíte.... Děkuji :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.