| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky látkařky, poraďte prosím ... Výbavu už mám připravenou,od klasických čtverců ( asi 80ks - zdědila jsem ) až po různé kalhotkové plenky / popolini biobavlna, nějaké bambusky atd../ a ted přemýšlím, jak budu použité plenky skladovat. Prát nebudu každý den, plen mám dost, ale zase aby to nebyl "humus" že jo ... budu dávat separačky, takže tužší odpad separuji a co pak s plínkama, nasucho házet do kyble - vypere se to dobře, když to budou vlastně zaschlé skvrny / od hovínek / a nebo radši do vody a v tom ale co rozpustit ? Prát budu ve slizu, tak mít slabý roztok slizu ? Nebude to plínky nějak ničit, když v tom budou naložené třeba tři dny . Myslím, že bych prala tak každý třetí den ... Nebo voda s nějakou dezinfekcí, aby to nesmrdělo , kapku tea tree olejíčku, nebo já fakt nevím ???
Napište mi prosím co se osvědčilo Vám, díky ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.