| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky!

Rendo díky, na Praze 6 mají nějaký "mama shop", kde ty Anity mají, tak snad se tam nějak dostanu a vyzkouším, nějak se bojím to objednat na slepo.

Siffonko já na kojení nebudím, ale malá se mi tak po těch 4 hodinách budí sama, takže většinou se budí kolem 1 až 2, pak třeba kolem 5 a pak už třeba kolem 7 nebo 8. Dnes se teda potvůrka probudila v 1 a do čtvrt na 3 jsem jí nemohla uspat. Jinak v noci kojím třeba i jen z jednoho prsa - když mi u kojení usne, tak jí nechci budit přehazováním na druhou stranu, snažím se alespon 1 za noc dát to levé, at tu laktaci podporuju. Jinak v tom pravém se mi myslím mín mlíka netvoří, ale pokud má malá bolení a přes den nepije tolik, tak se mi obě prsa nalévají mín, ale jak zas začne pořádně tahat, tak se laktace zvyšuje..prostě důvěřuju tělu - tvoří se tolik mlíka, kolik malá chce. Ted jsem s malou taky ještě neodsávala, taky jsem si to pořádně užila se starší, takže jen pokud budu potřebovat mlíčko pro někoho aby nakrmil, nebo pokud budu mít s laktací opravdu nějaký problém...

Jinak od soboty jsem nemocná, bolí mě v krku, mám rýmu a celkově mě bolí celej člověk. Ale odolávala jsem dlouho, starší dcerka už frká 3 týdny, minulý týden k tomu začala chrchlat, takže nešla ani do školky, no a muž byl nemocnej minulej týden. Jen se modlim, ať to nedostane Valinka.

Hezký den!~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.