| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jdu sem pro radu. minulý týden jsem sem psala, že synovi dělala dr. dusíkem dvě bradavice, byla to hrůza a už to nechci fakt zažít~n~, chudák syn.. snášel to strašně a já také..
dr. řekla, že máme odstranit puchýř tak,že odstřihneme..pár dní jsem čekala, že třeba puchýř praskne - no, nepraskl - má ho obrovský na chodidle.. včera jsem nejdříve propíchla a manžel se pokusil odstřihnout (syn se šíleně bál po tom zážitku s dusíkem a bolesti a řval jako tur- nevím,zda to opravdu tolik bolí..-myslela jsem, že by nemělo - snad...)
jenže problém je, že kolem dokola je to odstřihlé a uprostřed to drží ta bradavice a kořínky-jak šetrně na to a kde přesně ustřihnout - vypadá to strašně~n~ žádná kůžička jako po klasickém puchýři,ale je to jak živé a ještě ta bradavice uprostřed,co to drží, chudák~n~
a čím to pak potřít,aby se to rychle hojilo? hemagel, framykoin? a asi přelepovat,aby se tam nic nedostalo..

no a u té druhé bradavice na druhé noze není puchýř přes ní,ale dva vedle - což nechápu, to je snad špatně, ne? sama bradavice je tam tak,jak byla~d~

znovu do toho už teda nejdeme, tohle stačilo..budu zkoušet raději co s dá a spoléhat,že to třeba v létě u moře zmizí..kamarád to tak měl, prý trpěl 5x při dusíku a pak samy zmizely u moře..kéž by nám to také zmizelo..

díky za rady!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.