| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, chtěla bych se jen poradit, vypovídat...jsem v závěrečné fázi rozvodu, zbývá 1 stání (snad) a bude po všem, co tomu předcházelo moc popisovat nechci, nebylo to zrovna hezké období....Vše jsem ale zvládla, ustála (odchod od muže,jak se říká s nahým zadkem, jen s taškou a 2 dětmi, najít bydlení, zařídit ho, právníci, OSPOD, ....) ale dostala mě teď jedna - ano, můžem říct krávovina - ale popořádku...manželství nebylo celé zrovna ok, několik let tam bylo dom. násilí (které členové rodiny manžela "neviděli"), které jsem před 2 roky konečně nahlásila, protože už nešlo říct upadla jsem na schodech... vykázali muže z baráku a celá jeho family se ke mně otočila zády, jeho nejstarší sestra s celou svojí rodinou se mnou a navíc i s našimi dětmi (!!) od té doby přestala komunikovat, když děti měly narozky, svátky... posílala s přáním své dospělé děti...já v té rodině následně ještě rok zůstala, ale před půlrokem už to nešlo dál (násilí už se neopakovalo, ale vztah už byl v troskách) a odešla jsem...začala jsem řešit děti a rozvod... Tatínek co vyváděl za psí kusy je na samostatnou kapitolu.. babička s dědou přestali komunikovat a nekomunikují dodnes,ani se mnou, ani s dětmi... kdy se skoro exmanžel už docela uklidnil a dá se s ním někdy i mluvit... děti si bere jednou za 14 dní nebo jednou za 3 týdny na víkend...to se pak děti s babi a dědou vidí a i s druhou mladší skoro exmanžela sestrou - mojí švagrovou, která ale se mnou taky nekomunikuje... já se o komunikaci se všemi snažím, v kontaktu s dětmi nikomu nebráním... naschvály nedělám...jediný, s kým jsem v kontaktu, je švagr, protože spolu děláme v práci..mají 2 děti, syna a dceru, která teď ukončila VOŠ. a dostávám se k tomu, co mě dostalo... protože všem dětem jsme vždy blahopřáli k ukončení škol a dali nějakou fin. pozornost, této jsem také chtěla teď popřát a předat dárek....několikrát jsem jí psala sms, jestli bych se s ní mohla někde sejít- má to kousek - k nim domů si netroufám... nejdřív se jí to nehodilo a pak mi napsala, že proč jako by někam měla chodit?, tak já, že bych jí ráda pogratulovala a něco předala... následovala odpověď, že popřát můžu i v sms, jí to stačí... tak jsem to udělala a ptala se, jestli se někdy staví pro tu věc... no a to mě dostalo, když mi napsala, že už si přeci nejsme blízké, takže nechce abych jí cokoliv dávala a konec.... ach jo, nechápu to, jak v 19 letech s nulovými zkušenostmi může soudit a odsoudit ?? nikdy nebyla hubatá...tak jsem šla za jejím tátou-mým švagrem, říkám mu to, že teda nechápu, jak po 17 letech mě může takhle škrtnout,když jsem jí nic neudělala a on mi šokovaně odpověděl,že to je přeci normální,že jsem odešla z rodiny,takže nemůžu už s ničím počítat, že všechno mizí a padá...že je holka plnoletá,tudíž je to její rozhodnutí...nevím, to jsem nějaký tydýt,fakt to vidím divně já? Neměli by spíš holku vést k nějaké úctě a slušnosti ?? Naopak si myslím,že je hezký,když se o ty děti pořád zajímám,když použiji jejich formulaci "i když nejsou moje krev" protože je mám pořád ráda, 17 let nejde jen tak vygumovat, znám je odmalička...Oproti tomu, oni všichni se k té "svojí krvi" = mým dětem chovají jak prasátka - absolutní nezájem... na druhou stranu je asi vidět, jaké je smýšlení celé té rodiny a já můžu být ráda, že jsem vypadla,co?? Vím to, ale přesto je mi to strašně strašně strašně moc líto... a to i vůči mým dětem, které nikomu z nich taky nic neudělaly a najednou pro ně přestaly existovat.....Máte někdo podobné zkušenosti? Uklidní se teenagerka?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.