| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

dcerka(4r) se včera začla vysypávat, dneska je už komplet osypaná, chuděra, bohužel i okolo konečníku a na pohlaví přímo na sliznici :-((
V noci se probudila a křičela-nebrečela, prostě křičela, trvalo dobrou čtvrthodinu než byla schopná říct, co kde bolí. Dala jsem Fenistil kapky, panadol-měla i horečku a cca za hodinu vysílením usla. Od rána mi pobrekává a teď už hodinu opět křičí, mami to pálí, to pálí a ukazuje si mezi nohy, slzy ji tečou, mě už též je to psycho jen u nás, nebo je to normální?
Nemůže sedět, ani chodit a chce chovat tak, aby se zadkem ničeho nedotýkala....dala jsem jí další fenistil a panadol, čekám na zázrak a děsím se další noci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.