| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím Vás, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s endometriózou.. Již rok mě trápí bolesti podbřišku, nejsou pravidelné, ale občas je cítím docela hodně..např. někdy jen při obyčejném sednutí mě hodně píchne v oblasti podbřišku, jindy bolesti cítím, i když nemám měsíčky, anebo více jak týden 14 dní před měsíčky. Také pro mě začalo být nepříjemné chodit „na velkou“, když mám měsíčky – není to vždy, ale projevuje se to tím, že když se snažím zatlačit – hodně mě píchne opět v podbřišku.. občas se mi to stane i mimo cyklus. Také se mi stává (opět ne pravidelně), že cítím tlak a bolest v podbřišku při sexu, občas velké píchnutí. Bolesti jsou nepravidelné, někdy menší, jindy větší. Byla jsem na gynekologii s tímto problémem a mám 4 měsíce brát Orissu pupalkový olej – nyní již dobírám poslední.. Doktorka mi právě řekla, že by to mohla být endometrióza, že mám (až to doberu) svůj stav sledovat a popř. mě pošle na laparoskopii. Co se týče teď doby, kdy beru ten pupalkový olej, tak mi přijde, že menstruační bolesti jsou minimální (předtím mě občas úplně vyřadily z normálního fungování), nicméně pořád se mi stává trochu to s tím vyprazďnováním, i při sexu sem tam bolest a občas ji i tak běžně pociťuji.. Chtěla jsem se zeptat Vás, které tato nemoc trápí a máte ji diagnostikovanou, jestli máte stejné příznaky.. Moje maminka je z toho, jak se říká „na mrtvici“ a chce, abych tak či tak na tu laparoskopii šla.. Ještě bych asi měla říct, že antikoncepci neberu (asi 3 roky) a že měsíčky nemám zrovna moc pravidelné, kolikrát i po 37 dnech a trvají někdy i déle jak týden. Měsíčky jsou někdy takové, že začnou a pak se na den dva zastaví úplně a pak zase začnou.. Už se mi i stalo, že jsem krvácela po sexu a poté zase nic.. To je asi vše.. Děkuju předem za Vaše odpovědi.. Přeju pěkný den

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.