| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, prosim o radu. Dite 9 mes, tyden lehci prujem, vcera a dnes tezsi - tj. stolice kazdou hodinu. Kojim co to jde, davam prikrmy redene vodou, dnes pilo jeste mirne oslazeny caj ale ten ted taky odmita. Byla jsem na pohotovosti, rada lekaru je ze je mirne dehydrovana, je treba ji nutit pit nebo budeme muset do nemocnice. Prosim o radu jak na to. Zkousim lzicku, plive to. Zkousim takove to nasavatko co se dava k detskemu Ibalginu, zavre pevne pusinku a odmita to. Jeste dneska rano pila z lahvicky mirne slazeny cerny caj, ale na pohotovsti mi rekli ze cukr do caje davat nemam, ze to prujem zhorsuje. Samotny cerny nechce. Zkousim rehydratacni Kulisek, rehydratacni HIPP a plive to. Mate nekdo nejaky tip jak do ditete vpravit nejake tekutiny? Mne ted jen napada ji redit jidlo, neji sice moc ale aspon to trochu.... Nebo do rozmixovaneho bananu trochu Kulisku, ale bojim se ze to taky pozna. Prosim o jakekoliv rady a tipy od tech co to zazily... dekuju ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.