| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Skoro 3 tydny se mi vyviji na hornim vicku vlci zrno. Uz ma velikost hrachu a asi je to vevnitr lehce zaniceny - boli na dotek.
Dnes komentar ocni doktorky (po 2 hodinovem cekani s batoletem na kline):

"Cekejte, treba se to vstreba samo. O vyrezani mluvme az po 2-3 mesicich, pojistovna to stejne neproplaci, je to jen kosmeticky zakrok."
~8~

Na netu jsem dohledala ozarovani infralampou, teply mokry obklady a jemnou masaz.

Ale na jedne strance byla rec o moznosti "nasavnuti" mazu pipetou (zdesinfikovanou a cisty oko) na vyusteni toho ucpanyho kanalku.
Ze se to tim uvolni a muze zase vytekat ven...
Zni mi to logicky ale nejsem Fachmann.

Znate to nekdo?

Zdejsi doktori - pozna se vubec pod normalni lupou to vyusteni - tedy u ktere rasy?
Ja si to sama udelat nemuzu, nevidim na to poradne, musela bych presvedcit manzela.
Stoji to za pokus?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.