| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám kojené miminko, ale málo mléka (s odsávačkou mi to nejde, ale to teď řešit nepotřebuji). Aktuálně potřebuji poradit jak miminko naučit pít z lahve.
Mám už doma dvě děti (ani u nich se mi nepodařilo zvýšit produkci mléka s pomocí odsávačky), ale krásně se obě do 9 měsíců kojily s dokrmováním kojenec. mlékem z lahve. První se nakojili a pak jsem je dokrmila.
Jenže stávající miminko mi hubne a ne a ne se z lahve naučit pít. Je to na jiném principu než kojení a ono stále zkouší pít jako při kojení. Je neuvěřitelně vytrvalé, třeba půl hodiny poctivě "kojenecky" zkouší z lahve něco vypít, ale samozřejmě nic. Bojím se, že ho to nakonec úplně přestane bavit :-( Neporadíte někdo jak na to ? Jak naklopit lahvičku apod., nebo jakou láhev, savičku-dudlík nebo cokoli ? zatím máme Avent a savičku Clasic s jednou dírkou pro novorozence, dnes manžel koupí od stejné značky savičku Nautural opět s jednou dírkou pro novorozence.
Umělé mléko mu chutná v tom problém není, nevyplivává ho, chutná. Dokrmuji zatím alespoň z injekční stříkačky přes prst, ale potřebovala bych, aby se naučilo pít z lahve, přes ten prst toho mnoho nesní.
Jo miminko jsou 3 týdny.
Ještě pokud někdo doplní, tak jak dlouho vyvařovat lahve, savičky - stačí 3 min ? Do jakého věku jste převařovali kojeneckou vodu ? A pak už jen ohřívali ? Už jsem to zapomněla :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.